Gehele woning

Beachside Dune Home Retreat for 4

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen

Over deze buurt

Beachside Dune Home Retreat for 4 ligt in Almere. Van Gogh Museum en AFAS Live zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Bloemenmarkt en De Negen Straatjes. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Johan Cruijff ArenA of Ziggo Dome. Bekijk onze reisgids voor Almere
Meer vakantiehuizen in Almere
Kaart
Almere, Flevoland

In de buurt

  • Een stadion omringd door stadsgebouwen en snelwegen.
    Johan Cruijff ArenA
    21 min. rijden - 24.0 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur en een klokkentoren.
    De Dam
    27 min. rijden - 29.3 km
  • Een bord met de naam 'Anne Frank Huis'.
    Anne Frank Huis
    29 min. rijden - 30.3 km
  • Almeerderstrand
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Labyrint
    7 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Almere Poort - 16 min. wandelen
  • Tramhalte IJburg - 17 min. rijden
  • Luchthaven Schiphol (AMS) - 36 min. rijden

Restaurants

  • PorterHouse
    10 min. rijden
  • Strandpaviljoen De Zeemeeuw
    9 min. rijden
  • Scheers Bar
    7 min. rijden
  • Wereldrestaurant Atlantis
    5 min. rijden
  • Zuyder
    9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Beachside Dune Home Retreat for 4

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Beachside Dune Home Retreat for 4 biedt onder andere een terras.
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beachside Dune Home Retreat for 4?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Beachside Dune Home Retreat for 4 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beachside Dune Home Retreat for 4 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beachside Dune Home Retreat for 4?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Almere ligt op 9,3 km van Markermeer en op 20 km afstand van Oostvaardersplassen en Gaasperpark. Stadsstrand Blijburg ligt op 19,4 km. Station Almere Poort ligt op 16 minuten wandelen.