Fotogalerie voor Duplex in Caparica





Geheel appartement
4 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 7
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Fragrant Garden Apartment
Fragrant Garden Apartment
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 88054
Over deze buurt
dit appartement ligt in Caparica, een wijk in Almada. Belémtoren en Jerónimosklooster zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Ga naar Autódromo do Estoril om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Oceanarium van Lissabon, een topattractie die je zeker niet mag missen.
Caparica, Setúbal
In de buurt
- Strand van Costa da Caparica - 8 min. rijden - 7.0 km
- Centro de Congressos de Lisboa - 8 min. rijden - 5.9 km
- Jerónimosklooster - 10 min. rijden - 8.1 km
- Belémtoren - 10 min. rijden - 8.8 km
- Rossio Square - 12 min. rijden - 9.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Café Cristo Rei - 5 min. rijden
- BP - 6 min. rijden
- Starbucks - 6 min. rijden
- Estação dos Sabores - 3 min. rijden
- A Tasca do Reguengos - 4 min. rijden