Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger
Fantastische villa in Alhaurín el Grande met verwarmde privézwembad, capaciteit voor 12 personen en laadpaal voor elektrische auto's: comfort, duurzaamheid en ruimte voor het hele gezin. 🌞🏡⚡
Hallo! We zijn CUBO'S HOLIDAY HOMES, gespecialiseerd in vakantieverblijven sinds 2005.
Deze villa is ideaal voor grote groepen die op zoek zijn naar comfort en luxe in een rustige omgeving. Het biedt plaats voor 12 personen, hoewel reizigers 11 en 12 een extra toeslag hebben. Het beschikt over 6 slaapkamers, waarvan 4 met een tweepersoonsbed en 2 met eenpersoonsbedden, perfect voor families of groepen vrienden. Met 3 complete badkamers, een buitentoilet naast het zwembad, aparte keuken en een ruime woon-eetkamer is deze accommodatie uitgerust met alle details voor een onvergetelijk verblijf.
De villa onderscheidt zich door haar inzet voor duurzaamheid: het beschikt over fotovoltaïsche en thermische zonne-installaties om CO2-emissies uit te sluiten en een gratis laadpunt voor elektrische of hybride auto's, ideaal voor milieubewuste reizigers. 🌿🔌
Buiten vind je een spectaculair terras van 80m2 winterklaar en met panoramisch uitzicht, perfect om te ontspannen in de zon of op winterdagen en zo te genieten van de rust van de omgeving. Er worden talrijke sportactiviteiten aangeboden zoals biljarttafel, pingpongtafel, darts, tafelvoetbal en basketbalmand.
Het verwarmde privézwembad, met een temperatuur tussen 28°C en 30°C, is beschikbaar van oktober tot april, tegen een extra kostprijs, zodat je het hele jaar door kunt zwemmen. Het beschikt ook over een jacuzzi en een barbecue, tafels, stoelen en ligbedden die een ideale sfeer creëren voor onvergetelijke momenten. Bovendien stelt de kinderspeelruimte buiten de kleinsten in staat om zich te vermaken terwijl volwassenen uitrusten of genieten. 🏊♂️🔥👨👩👧👦
Mis het niet! Reserveer nu en beleef een unieke ervaring in deze villa die comfort, technologie, sportactiviteiten en natuur combineert.
Net als in al onze andere accommodaties van ons merk CUBO'S HOLIDAY HOMES, beschikken al onze verblijven over handdoeken en lakens. We hebben wiegjes en kinderstoelen op aanvraag beschikbaar voor baby's van 0 tot 2 jaar. En dit alles volledig GRATIS. 🛏️🍼
Daarnaast kunnen gasten van CUBO'S HOLIDAY HOMES genieten van VROEG INCHECKEN en LAAT UITCHECKEN op aanvraag, mits de reserveringskalender en geplande schoonmaak dit toestaan. ⏰✨
Andere opvallende aspecten
★ CUBO'S HOLIDAY HOMES heet je welkom!. We zijn een beheerbureau voor korte verblijven dat zorgvuldig geselecteerde woningen aanbiedt. Het bedrijf werd in 2005 opgericht met de missie om een kwaliteitsalternatief te bieden. De beoordelingen van onze gasten in al onze accommodaties spreken voor zich. Je kunt dit controleren op ons profiel.
Bovendien biedt CUBO'S HOLIDAY HOMES een blog met aanbevelingen voor de regio, plaatsen om te bezoeken, restaurants en speciale data. 📍🍽️🎉
Aarzel niet om ons je opmerkingen (aanbevelingen, verzoeken, enz.) door te geven. We zullen ons best doen om je veiligheid en gemoedsrust te garanderen. 😊💬
📌 Reserveringsvoorwaarden
🔹 Verplichte borg vóór incheck (terugbetaald binnen 48 uur na inspectie).
🔹 Feesten en lawaai tijdens rusttijden zijn niet toegestaan.
🔹 Het afsluiten van reisverzekering wordt aanbevolen.
⏰ BELANGRIJK: Aankomsten vanaf 21:00 uur brengen extra kosten met zich mee die bij incheck moeten worden betaald.
CUBO'S HOLIDAY HOMES is een online marketingplatform voor toeristische accommodaties. Via dit platform promoten en beheren eigenaren van exploitaties — die correct zijn ingeschreven in het toerismeregister van hun autonome gemeenschap — de reservering van hun accommodaties. CUBO'S HOLIDAY HOMES treedt in geen geval op als eigenaar, beheerder, exploitant of directe verantwoordelijke van een van de accommodaties die op het platform worden aangeboden. De functie ervan beperkt zich uitsluitend tot het faciliteren van contact tussen geïnteresseerden en de wettelijke verantwoordelijken van de accommodaties.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
6 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3,5 badkamers
Bad
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Omheinde tuin
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Tafeltennis
Tafelvoetbalspel
Verwarmd zwembad
Basketballen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Tuin
Unitgrootte: 160 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Cubo's Cortijo La Hilacha / wifi gratuit / piscine privée
Alhaurín el Grande
Cubo's Cortijo La Hilacha / wifi gratuit / piscine privée
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 15:00-21:00
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Onderhoudstoeslag voor het verwarmde zwembad: EUR 60 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CR/MA/01596
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Alhaurin el Grande in een landelijke omgeving. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Benalmádena. Ga naar Playa de Los Boliches en La Carihuela als je liever de natuur intrekt. Reis je met kinderen? Overweeg dan Centro de Artes Mijas of ga naar Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Alhaurin el Grande
Las Vistillas: Cerámica Tradicional y Museo Etnográfico
13 min. rijden - 9.4 km
Parque Tecnológico de Andalucía
17 min. rijden - 19.6 km
Lauro Golf
18 min. rijden - 14.0 km
Alhaurín Golf Resort
19 min. rijden - 13.0 km
Lokaal vervoer
Station Málaga-María Zambrano - 22 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 53 min. rijden
Restaurants
el lugá
9 min. rijden
Bar K2
9 min. rijden
Café Bar El Mirador
8 min. rijden
Bar la trocha
7 min. rijden
Cafetería Dani
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger?
Deze gezinsvriendelijke cottage ligt in een landelijke omgeving, op 15 km afstand van Las Vistillas: Cerámica Tradicional y Museo Etnográfico, Barranco Blanco en Alhaurín Golf Resort. Ook Centro de Artes Mijas en Lauro Golf liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cubo's Casa Rural Tirado & Heated Pool / Private pool / Air conditioning / Sports activities / Electric car charger
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,8
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 38 van 46 beoordelingen
10 - Uitstekend
38
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 46 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 46 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 46 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 46 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
17 jul 2024
Mooie ruime buitenruimte, met barbecue
Mooie ruime buitenruimte, met barbecue
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
5 nov 2023
Het is een heerlijk huis , zwembad en tuin en we hebben er als gezin een heerlijke week gehad met ki
Het zwembad, en dat er een toilet en douche buiten aanwezig is .En de buitenkeuken met bbq was erg gezellig en gemakkelijk .
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
2 feb 2024
Het is een heerlijk huis , zwembad en tuin en we hebben er als gezin een heerlijke week gehad met ki
Het zwembad, en dat er een toilet en douche buiten aanwezig is .En de buitenkeuken met bbq was erg gezellig en gemakkelijk .
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
4 jun 2023
Genoten met kinderen en kleinkinderen in heerlijk ruim huis met mooi zwembad en alle ruimte er omhee
Zo goed schoongemaakt,compleet qua inrichting. Buitenverblijf echt geweldig!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
23 nov 2024
Heel tof en super mooi vakantiehuis met veel ruimte
Heel tof en super mooi vakantiehuis met veel ruimte. Top zwembad en alle voorzieningen aanwezig. Heel proper en de gastheer en gastvrouw direct bereikbaar moest er problemen zijn. Dagelijks werd zwembad gekuist. Echt top vakantie op top locatie gehad.
Van een partnersite
8/10 – Goed
2 nov 2021
Heerlijke week met 3 gezinnen in een mooi huis.
Goed verzorgd huis met fijne overdekte veranda , overdekt terras en mooi dakterras. Huis is echt gericht op buitenleven.Sinaasappel-, granaatappel-, mandarijn-, limoen- en citroen bomen in de tuin. Prima bedden.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
7 mei 2022
Wij waren met 7 volwassenen en 4 jonge kinderen en dan is dit echt een heerlijk huis
Wij waren met 7 volwassenen en 4 jonge kinderen en dan is dit echt een heerlijk huis. Het is ruim, schoon en goed geoutilleerd. De tuin is heerlijk en het zwembad zalig. Er is zelfs een eigen speeltuin voor de kleintjes, en je mag de sinaasappels en citroenen plukken. De host is vriendelijk (let op: zij spreekt alleen Spaans) en reageert meteen als je een vraag hebt. De omgeving is mooi en het strand op een half uur rijden. Wij hebben enorm genoten.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
8 mei 2023
Wat hebben we een heerlijke vakantie gehad in Vila Tirado
Wat hebben we een heerlijke vakantie gehad in Vila Tirado. De vila heeft een fijne keuken en voldoende slaapkamers en badkamers. Bedden waren smal, maar goede matrassen. De buitenruimtes hebben wij het meest van genoten. Het terras was ruim genoeg om met iedereen buiten te eten. Vanuit hier een goed overzicht op het zwembad. In de avonduren een laatste drankje op het dakterras om naar de zonsondergang te kijken. Het zwembad was heerlijk. Het whirlpool-gedeelte bleek wel defect, maar werd na een appje met Pepa direct opgelost en een monteur langsgestuurd.Terrein & omgeving bieden veel privacy en rust. Voor de kinderen was het zwembad en de speeltuin een succes. Pepa en haar man waren altijd stand-by voor vragen. Ook wanneer we ‘s avonds laat de deur in het slot lieten vallen, terwijl we op het terras zaten en de sleutel nog binnen lag. Misschien was een extra sleutel op zo’n groot gezelschap handiger geweest. Goede communicatie!Heerlijke vakantie!! (9 volw, 2 kinderen, 2baby’s)
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
4 mei 2019
Lugar de ensueño
El título lo resume todo, es un lugar fantástico, acogedor y con una atención maravillosa.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
5 aug 2023
Bon séjour avec les enfants
Bon séjour avec les enfants.bien situer pour visiter une partie de l andaloussie
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Sebastien
25 sep 2023
Super Sejour
Propriétaire vraiment très sympathique et le bain à bulles dans la piscine est juste magnifique
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
23 nov 2024
We had a fantastic time!
Lovely and clean when we arrived.Beautiful pool area with well kept garden sections.Lots of shaded areas if needed.Pepa and her husband were generous, helpful and lovely!In easy driving distance of Malaga and other villages and towns
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
27 aug 2022
Great villa
Great villa. Very clean and well equipped
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
17 jul 2024
Great communication with Pepa our host , clean great location would definitely book again
Very clean all amenities first class
Van een partnersite
8/10 – Goed
Gerarda
16 mei 2024
Nice and clean house
The house was verry Nice and clean. Wonderfull garden With swimmingpool.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
2 okt 2023
Villa is good choice for families with kids
Villa is good choice for families with kids. House was clean and poolside also. Quiet place.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
20 aug 2019
Vacaciones con amigos
La señora que nos recibió un encanto, muy amable la casa limpia y muy bonita. Lo repetiría sin pensármelo!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
2 jun 2022
The villa was lovely and spacious pool area fantastic lovely place to relax you do need transport be
The villa was lovely and spacious pool area fantastic lovely place to relax you do need transport because it's a little out of the way all the resorts are half hour drive away but we dident mind about that we would definitely go again the owners was very lovely people if we needed anything they was straight there no problem
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
21 apr 2022
Fabulous house lots of space for everyone to enjoy
Fabulous house lots of space for everyone to enjoy. Very well equipped with everything you could need inside and out. The owners were lovely people to deal with and very helpful. We were a family of three generations and all were happy with the house
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
16 mei 2024
This residence is very suitable for a family stay with kids that can be around a pool
This residence is very suitable for a family stay with kids that can be around a pool. Also it is appreciated that the equipment covered the number of guests all around (subbed, chairs, dining tables inside and out etc.)I can only recommend this houseErik
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Erik T.
24 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay
This residence is very suitable for a family stay with kids that can be around a pool.
Also it is appreciated that the equipment covered the number of guests all around (subbed, chairs, dining tables inside and out etc.)
I can only recommend this house
Erik
7 nachten verbleven in april 2024
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Victoria
3 jan 2024
Group holiday June 2023
Great pool and outside space.
Lovely views from the terrace.
Air con was great and the house generally was spacious and fab!
Hosts went over and above to provide 3 cots with mattresses and sheets and also came to our rescue when we locked ourselves out!
It would be good to have a little welcome book with all the details in.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
21 jul 2019
The best
La casa y la piscina están genial, incluido el jacuzzi. Tiene todas las comodidades para pasar unas buenas vacaciones con los amigos. Las vistas a la montaña son preciosas y el sitio es tranquilo. Los propietarios son muy amables. Hasta nos trajeron fruta fresca de su finca y nos explicaron un poco sobre la zona y las cosas que ver/,hacer. Nos ha encantado, la verdad. ¡Mil gracias!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
25 apr 2023
The place was very nice and clean
The place was very nice and clean. The environment is quiet and peaceful. The hosts are very helpful. They live only six minutes away, can bee reached almost 24/7 and come right away during the day if you need them. The hosts are also very friendly.You will need a car when you rent this place, as there is no public transport.We would definitely rent this place again, and recommend it to others.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
olivier
21 jul 2024
PAR-FAIT
L’accueil des proprietaires ainsi que de leur amie qui parlait tres bien francais, etait parfait.
La maison etait superbe bien nettoyé, avec tout l’equipement necessaire.
Tout etait nikel
La qualité des matelas qui etaient un peu tasses , nous avions pour certains lit mal au dos.
Et les oreillers: en avoir un chacun est plus facile que 1 grand pour 2