Gehele woning
Casa Lucia, Tiny-Lodge
Cottage in Alhama de Granada
Fotogalerie voor Casa Lucia, Tiny-Lodge





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Comfortable house in historic Barrio and 5 minutes walk to town centre
Comfortable house in historic Barrio and 5 minutes walk to town centre
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VTAR/GR/02263
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Alhama de Granada. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Balcon de Europa en Kasteel van Lizar. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Baviera Golf en Puerto Deportivo Marina del Este.
Alhama de Granada, Granada
In de buurt
- Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama - 10 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Mesón Asador Pato Loco - 20 min. rijden
- La Seguiriya - 24 min. rijden
- Cafe Bar El Rincon - 23 min. rijden
- bar campesino - 24 min. rijden
- Café bar El Rincon - 24 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Lucia, Tiny-Lodge
Beoordelingen
10

