Gehele chalet

House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities

Fotogalerie voor House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities

Een strandresort met een steiger, helder turquoise water en een groot gebouw met meerdere balkons.
Luchtbeeld van een kustjachthaven met aangemeerde boten, een jachthavengebouw en een strand met gebouwen op de achtergrond.
Een ruime hal met een marmeren trap, een houten bankje en een console tafel.
Een ruime woonkamer met een eettafel, bank en een keuken op de achtergrond.
Een woongebied met huizen, een zwembad en een groot waterlichaam op de achtergrond.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities

  • Ontdek Mallorca bij Casa Massanet in Puerto de Alcudia!



    Dit charmante vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en biedt plaats aan 8 personen. Het heeft een comfortabele en ruime oppervlakte van 250 m² met uitzicht op de bergen en de weelderige tuin eromheen.



    Casa Massanet ligt op slechts 60 km van de internationale luchthaven van Palma de Mallorca en is gunstig gelegen op 100 m van een supermarkt en 500 m van het prachtige zandstrand „Playa de Alcudia“. Daarnaast ligt het op korte afstand van diverse bezienswaardigheden, zoals het restaurant „Restaurante Sanfora“ op 600 m afstand, het busstation op 700 m afstand en het spannende waterpark „Hidropark“ op slechts 1 km afstand.



    Voor wie de natuur wil verkennen: het huis ligt op 3 km van het indrukwekkende natuurpark Salbufera en op 6 km van het rustige rotsstrand „Alcanada“. Golfvrienden zullen blij zijn met de nabijheid van de golfbaan „Alcanada Golf“, op slechts 7 km afstand.



    De stad Puerto de Alcudia, op 2 km van het huis, biedt een keur aan winkels en restaurants, waardoor je volop kunt genieten van de authentieke Mallorcaanse sfeer. Daarnaast ligt het treinstation „Sa Pobla Station“ op 15 km afstand, waardoor je makkelijk andere hoekjes van het eiland kunt verkennen.



    Massanet House biedt niet alleen comfort binnenshuis, zoals een volledig uitgeruste keuken en ruime woonruimtes, maar beschikt ook over een tuin, een terras en een privézwembad om te genieten van de warme mediterrane dagen. Met internettoegang (wifi), satelliettelevisie met verschillende talen en andere voorzieningen wordt dit vakantiehuis echt een thuis weg van huis.



    Deze accommodatie is ideaal voor zowel gezinnen als volwassenen en biedt een rustig toevluchtsoord vlak bij stranden, bezienswaardigheden en alle benodigde voorzieningen. Kies Casa Massanet voor een onvergetelijke vakantie op Mallorca!



    BELANGRIJK:



    - Alle extra betalingen en online registratieprocedures worden afgehandeld via instant messaging, buiten het platform om.

    - Alle gasten ouder dan 16 jaar die in vakantiehuizen verblijven, moeten toeristenbelasting betalen. Sommige portalen brengen deze niet in rekening; in dat case krijg je een apart bericht om deze betaling te doen.

    💡 Belangrijke opmerking over het elektriciteitsverbruik:

    Uit respect voor het milieu en om verantwoord gebruik van hulpbronnen te stimuleren, zijn de elektriciteitskosten niet inbegrepen in de prijs van de accommodatie.

    Voor het elektriciteitsverbruik wordt een tarief van 0,41 euro/kWh in rekening gebracht, dat aan het einde van het verblijf moet worden betaald.

    - Er wordt een borg in rekening gebracht die je terugkrijgt.

    - Feestjes zijn niet toegestaan.

    - Om aan de wet te voldoen, moet je als gast een identiteitsbewijs laten zien voordat je het huis binnenkomt.

    - Houd er rekening mee dat de tuinman één of meerdere keren per week de buitenruimte bezoekt voor het onderhoud van de tuin en het zwembad.

    - Op Mallorca, vooral op het platteland of in de buurt van de natuur, kom je vaak insecten tegen, zoals muggen, mieren of wespen. Dit is een natuurlijk en veelvoorkomend verschijnsel op het eiland.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Alcúdia vlak bij een waterpark. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Hidropark en Karting Can Picafort zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alcúdia
Meer chalets in Alcúdia
Kaart
Puerto de Alcudia

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en in de verte bergen.
    Strand van Alcúdia
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Hidropark
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Cova de Sant Martí
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Platja dels Francesos
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Ruinas Romanas de Pollentia
    5 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Inca - 19 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Bistro Bel
    11 min. wandelen
  • El Loro Verde
    7 min. wandelen
  • KUKU Healthy Food & Drinks
    9 min. wandelen
  • Karaoke Bar, BelleVue, Alcudia
    6 min. wandelen
  • Shanghai
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities?

Deze chalet in Alcúdia ligt op 1 km van Strand van Alcúdia en op 2,6 km van Playa de Muro. Ook Hidropark en Cova de Sant Martí liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over House Massanet for 8 with swimming pool near the beach and all amenities

8,8

Uitstekend

9,4

Netheid

9,4

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great and easy way to book, very nice stay. Would definitely recommend and stay there again when next in Alcudia.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Property & pool is a good sizeDownstairs shower was faulty but after contacting property maintenance they arranged for plumbers to attend & fault was fixed Few things - only 1 pillow on the beds, few of the air con units leaked, seal around fridge door was hot & door becoming rusty, some external shutters wouldn’t close
11 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely holiday destination for a week

Just got home from a lovely weeks holiday.We got lucky with the weather at 27-30 degrees which made the pool fine to use. It’s not heated so if you go at 20 degrees I’d take a wetsuit for kids. Luckily we don’t need ours. The local beach is good, sunbeds, showers, bar/restaurant and toilets etc. The restaurant across the road (Tivoli) was great. Good pizza, steak and aperol spritz! Fair prices too. There is a mix of bars on the main road (some fancier than others depending what you want). There’s lots of shops and an arcade to get the kids out the sun for a bit and the local water park was a great day out for them. Pollença port was also a nice beach day. The house is as described. Only slight niggle I’d say was that the second double bed is small which is a consideration for a 6ft 5in builder, and there were no spare pillows which made it hard for one family to sleep and I know others where that is detrimental. The property managers were amazing! Such great communication and when something went wrong, they had a contractor there within hours. I would recommend this area of Majorca for sure
Pool
Local beach
Lake near by where there is a wakeboard park
Lemon tree/flowers in garden
7 nachten verbleven in mei 2025