B&B ALIVA ligt in Alcamo. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Tonnara di Scopello en Castello Ventimiglia. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Parco Avventura Bosco Alcamo - Vivilbosco en Terme Segestane. Kies voor een wateractiviteit zoals snorkelen of voor een avontuurlijke activiteit zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Alcamo
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 8 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): EUR 8 per dag (incl. in- en uitrijden)
Schoonmaakkosten: EUR 20 per verblijf
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie IT081001C2M3AMTDZ3
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B B ALIVA
B&B ALIVA Alcamo
B&B ALIVA Guesthouse
B&B ALIVA Guesthouse Alcamo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B ALIVA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 8 per dag.
Hoe laat kan ik bij B&B ALIVA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij B&B ALIVA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat B&B ALIVA?
Dit pension in Alcamo bevindt zich op enkele stappen van Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Hemelvaart en op 4,5 km van Mini Autodromo. Ook Parco Avventura Bosco Alcamo - Vivilbosco en Spiaggia Calatubo liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B ALIVA
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Daniela
8 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Daniela
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Sergio
17 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very central location, the place is lovely, very clean and warm. Francesca was an amazing host, very kind.
Sergio
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Stefano
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten