Gehele woning
Villa Namibe | Private Pool | BBQ | 5m to beach
Villa met een waterpark, in de buurt van The Strip
Fotogalerie voor Villa Namibe | Private Pool | BBQ | 5m to beach





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers3 badkamers180 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Made with Love
Villa Made with Love
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 52213/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze villa ligt nabij pretparken en bij de zee in Albufeira. Balaia Golf Village en Jachthaven van Albufeira zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Oura-strand en Albufeira Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Albufeira Bullring of Estádio Municipal De Albufeira. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en paardrijden.
Olhos de Água, Faro
In de buurt
- Balaia Golf Village - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Strand van Santa Eulalia - 13 min. wandelen - 1.2 km
- Albufeira Bullring - 17 min. wandelen - 1.4 km
- The Strip - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Oura-strand - 3 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Taco & Burrito - 17 min. wandelen
- Zé do Peixe Assado - 19 min. wandelen
- Oliveiras - 14 min. wandelen
- Copos & Petiscos - 16 min. wandelen
- Roberto's Chicken Piri-Piri - 15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Namibe | Private Pool | BBQ | 5m to beach
Beoordelingen
9,4








