Gehele woning
Villa Lili in Albufeira
Fotogalerie voor Villa Lili in Albufeira





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6180 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Alfagar Cerro Malpique
Alfagar Cerro Malpique
- Zwembad
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 308 beoordelingen
De prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
27 mrt - 28 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 75231/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Lili in Albufeira Villa
Villa Lili in Albufeira Albufeira
Villa Lili in Albufeira Villa Albufeira
Over deze buurt

Albufeira, Faro District
In de buurt
Strand van Peneco7 min. wandelen - 0.6 km
Jachthaven van Albufeira8 min. wandelen - 0.7 km
Albufeira Old Town Square10 min. wandelen - 0.9 km
Praia dos Pescadores12 min. wandelen - 1.0 km
Albufeira Beach3 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Albufeira - Ferreiras Station - 15 min. rijden
- Faro (FAO-Faro Intl.) - 43 min. rijden
Restaurants
- Castello Di Norcia8 min. wandelen
- Casa da Fonte9 min. wandelen
- Gate 4 café14 min. wandelen
- Iguana Café5 min. wandelen
- Porto de Abrigo13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Lili in Albufeira
Beoordelingen
7,0








