Geheel appartement

S o Rafael Beach Flat

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor S o Rafael Beach Flat

Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 480 m²

Populaire voorzieningen

  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

S o Rafael Beach Flat

  • Appartement vlak bij Strand van Sao Rafael
  • S o Rafael Beach Flat bevindt zich vlak bij Jachthaven van Albufeira en biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Barbecues

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

S o Rafael Beach Flat ligt in Albufeira. Jachthaven van Albufeira en Balaia Golf Village zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sao Rafael en Albufeira Beach. Slide & Splash-waterpark en Waterpark Aqualand Algarve zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Albufeira
Meer appartementen in Albufeira
Kaart
Albufeira, Faro District

In de buurt

  • Arrifes Beach
    Arrifes Beach
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Strand van Sao Rafael
    Strand van Sao Rafael
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Jachthaven van Albufeira
    Jachthaven van Albufeira
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Strand van Coelha
    Strand van Coelha
    8 min. rijden - 2.6 km
  • Convento de Nossa Senhora da Orada
    20 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Albufeira - Ferreiras Station - 16 min. rijden
  • Portimao (PRM) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Castello Di Norcia
    3 min. rijden
  • Fat Cats
    14 min. wandelen
  • el barrio
    16 min. wandelen
  • História do Pão
    16 min. wandelen
  • Spar
    20 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij S o Rafael Beach Flat?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij S o Rafael Beach Flat inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij S o Rafael Beach Flat uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat S o Rafael Beach Flat?

Dit appartement in Albufeira ligt op 15 minuten wandelen van Arrifes Beach en Strand van Sao Rafael. Albufeira Old Town Square ligt op 3,2 km.

Beoordelingen over S o Rafael Beach Flat