→ Gebouw Het appartement is een duplex gelegen op de eerste verdieping van een privé-condominium met tuin en 2 buitenzwembaden. Het is gelegen in een rustige en vredige omgeving van Olhos d'Água, maar met een winkelgebied en het strand op een steenworp afstand.
→ Slaapkamers Het appartement heeft twee slaapkamers, beide met queensize bedden en airconditioning. Een van de slaapkamers bevindt zich op de bovenste verdieping.
→ Badkamer Het appartement heeft een badkamer met douche.
→ Woonkamer De woonkamer heeft een flatscreen-tv, een eettafel. Het heeft veel natuurlijk licht en toegang tot een privébalkon met uitzicht op het zwembad.
→ Keuken De keuken is uitgerust met een fornuis, oven, koelkast, wasmachine en vaatwasser, magnetron, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat (koffie niet inbegrepen).
→ Zwembaden De zwembaden worden gedeeld met het condominium en zijn geopend van 9.00 tot 20.00 uur.
• 1 Slaapkamer met Queen-size bed; • 1 Boven slaapkamer met Queen-size bed; • Woon-/eetkamer; • Badkamer met douche; • Uitgeruste keuken; • Balkon; • 2 Zwembaden; • Gratis Wi-Fi.
Voor uw comfort en flexibiliteit zal ons Hospitality Team u voorzien van een self-check-in bij de accommodatie. Een code wordt verstrekt om de sleutelkluis te openen en de sleutels te verzamelen. Om vertragingen te voorkomen, verzoeken wij u ons uw vluchtnummer en de geschatte aankomsttijd bij het appartement ten minste 48 uur van tevoren door te geven. De informatie die wij vragen is erg belangrijk voor ons om ons team te coördineren en u de beste ontvangst te bieden. Zonder die informatie kunnen wij geen tijdige check-in garanderen, dus uw medewerking is erg belangrijk. Wij helpen u graag tijdens uw verblijf, dus als u vragen heeft of op zoek bent naar lokale aanbevelingen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij zijn er om u te helpen!
Het appartement ligt op slechts 25 minuten van de luchthaven van Faro en op 300 meter van Praia da Falésia, bekend om zijn bijna 6 km lange zandstrand. In de buurt is er een winkelgebied met winkels, bars, restaurants en supermarkten. De bushalte voor Albufeira ligt op slechts een paar meter afstand. Binnen een straal van 10 km vindt u verschillende golfbanen, namelijk Victoria Golf Course, Pine Cliffs Golf Course of Millennium Golf Course.
Als u met het vliegtuig aankomt vanaf de luchthaven van Faro, is de beste optie om het appartement te bereiken met de auto. Als u een huurauto heeft, kunt u een paar meter verderop parkeren op een grote gratis parkeerplaats naast het condominium. Taxi of Uber zijn ook mogelijkheden om bij het appartement te komen, maar voor een snellere en gemakkelijkere aankomst, boek onze Airport Transfer Service (tegen een meerprijs).
→ De accommodatie is Self-Catered. Bij aankomst worden er gratis basisartikelen verstrekt, waaronder toiletartikelen voor de eerste dag, toiletpapier, etc. Deze artikelen worden alleen als welkomstgeschenk aangeboden - vervangingen of bijvullingen worden niet verstrekt.
→ Bed- en badlinnen wordt verstrekt op basis van het aantal gasten dat in de reservering is bevestigd. Voor verblijven langer dan 7 nachten wordt er bij het inchecken gratis extra bed- en badlinnen verstrekt.
→ De schoonmaakkosten die bij uw reservering zijn inbegrepen, dekken alleen de eindschoonmaak. Extra schoonmaakbeurten of vers linnen kunnen tijdens uw verblijf worden aangevraagd en zijn onderhevig aan extra kosten - deze verzoeken moeten minstens 24 uur van tevoren worden gedaan.
→ De inchecktijd begint om 16:00 uur en de uitchecktijd moet vóór 10:00 uur (am) zijn. Voordat u vertrekt, dient u de sleutels in de sleutelkluis te leggen.
→ Tijdens het verblijf is de gast verantwoordelijk voor de veilige bewaring en het juiste gebruik van de sleutels van de accommodatie. Gelieve deze niet in het slot of de brievenbus te laten zitten. In het geval dat er een gespecialiseerde technicus nodig is voor het openen van de deur of in geval van schade aan de sleutel en/of het slot, zijn de kosten die aan deze service verbonden zijn voor rekening van de gast. Bij verlies van de sleutel wordt een boete in rekening gebracht.
→ Kinderbed en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar en tegen een meerprijs.→ Zwembad in werking, kan echter zonder voorafgaande kennisgeving van de condominium onderhoud ondergaan.
→ Nachtelijke assistentie ter plaatse vanwege problemen die niet aan het pand te wijten zijn, kost €25 vanaf 22:00 uur en €50 vanaf 00:00 uur. Neem contact met ons op voor meer informatie.
- Vertaling van deze aanbieding naar het Nederlands, Vlaams is automatisch gedaan. U kunt de originele inhoud in het Engels bekijken.
dit appartement ligt in Albufeira. Balaia Golf Village en Jachthaven Vilamoura zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Praia da Falésia en Oura-strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio Municipal De Albufeira of Vilamouratenis Centrum. Bekijk onze reisgids voor Albufeira
Beschikt Cliff Gardens Family Duplex over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cliff Gardens Family Duplex?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cliff Gardens Family Duplex inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cliff Gardens Family Duplex uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cliff Gardens Family Duplex?
Dit appartement in Albufeira ligt op 10 minuten wandelen van Golf van Cádiz en Praia da Falésia. Ook Praia da Falésia Açoteias en Praia da Falésia Alfamar liggen op 2 km afstand.