Geheel appartement

La Stalletta Relax - With Private Parking

Fotogalerie voor La Stalletta Relax - With Private Parking

Familie appartement, meerdere slaapkamers, uitzicht op gebergte (La Stalletta Relax -  private park) | Buiten dineren
Familie appartement, meerdere slaapkamers, uitzicht op gebergte (La Stalletta Relax -  private park) | Badkamer | Een douche, een haardroger, een bidet, handdoeken
Familie appartement, meerdere slaapkamers, uitzicht op gebergte (La Stalletta Relax -  private park) | Buiten dineren
Familie appartement, meerdere slaapkamers, uitzicht op gebergte (La Stalletta Relax -  private park) | Badkamer | Een douche, een haardroger, een bidet, handdoeken
Familie appartement, meerdere slaapkamers, uitzicht op gebergte (La Stalletta Relax -  private park) | Luchtfoto

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 465 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Stalletta Relax - With Private Parking

  • Appartement met een chique stijl
  • La Stalletta Relax - With Private Parking biedt onder andere een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij La Stalletta Relax - With Private Parking hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Flatscreentelevisies van 21 inch met kabelzenders
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Auto vereist
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 21 inch met kabelzenders

Buiten

  • Terras
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 2 units
  • Unitgrootte: 65 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 3.0 per dag.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 3.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT009001B4KRNHNDGH
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Over deze buurt

dit appartement ligt in Alassio. Bezoek culturele hoogtepunten Loano Maritime Museum en Museo dell'Olivo. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Marina di Alassio en Hanbury Tennis Club. Parco acquatico Le Caravelle en Pasticceria Bar Carrubba zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alassio
Meer appartementen in Alassio
Kaart
Alassio, SV

In de buurt

  • Muretto di Alassio
    4 min. rijden - 2.2 km
  • Budello di Alassio
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Lungomare Angelo Ciccione
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Marina di Alassio
    4 min. rijden - 2.9 km
  • Molo di Alassio - Pontile Bestoso
    7 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Alassio - 13 min. rijden
  • Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 87 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante La Prua
    17 min. wandelen
  • Hotel Regina Alassio
    7 min. rijden
  • Ristorante Marco Polo
    17 min. wandelen
  • Stella Marina Bistrot
    19 min. wandelen
  • Caffè Roma
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Stalletta Relax - With Private Parking?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij La Stalletta Relax - With Private Parking inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij La Stalletta Relax - With Private Parking uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Stalletta Relax - With Private Parking?

Dit appartement in Alassio ligt op 2 km afstand van Chiesa Santa Croce en Muretto di Alassio. Ook Parochiekerk van St Ambrogio en Lungomare Angelo Ciccione liggen op 3 km afstand. Station Alassio ligt op 23 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over La Stalletta Relax - With Private Parking

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

6,0

Netheid

6,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

Florian

Positief: Communicatie
Die Unterkunft an sich liegt Recht schön am Berghang , auch die austatung ist an sich gut , alles da was man Brauch ( kühlschrank , spülmaschine , Microwelle ect ) Die Parkmöglichkeit ist dagegen schrecklich , man muss erst den ganzen Berg hinauffahren um dann eine sehr enge Privatstraße hinabfahren die auf die letzten 50 Meter nur noch aus Steinen und löchern besteht die bei Regen katastrophal zu befahren ist . Mit Fahrzeugen länger als 4 Metern eher schlecht als Recht , andere Parkmöglichkeiten gibt es leider nicht und auch der Bus fährt nur selten .
6 nachten verbleven in juli 2025