Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid aan het meer
Een gratis receptie, shoppen ter plaatse en minigolf vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Punnamada Resorts. Avontuurlijke reizigers kunnen roeien/kanoën, basketballen en varen met een motorboot bij dit hotel. Geniet van een ayurvedische behandeling, een gezichtsbehandeling of een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Doe mee aan de yogalessen in de healthclub. Je kunt hier ook vissen en volleyballen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een spelletjesruimte.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met een 'lazy river'-waterbaan
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Fietsverhuur, plaatsen voor lang parkeren en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Smart-tv's van 35 inch met premium tv-zenders
Terrassen, aparte zitruimtes en koffiezetapparaten/waterkokers
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: INR 1000
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: INR 1000
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Indiase staatsburgers dienen bij het inchecken een geldig Indiaas identiteitsbewijs met foto of rijbewijs te tonen. Reizigers die geen staatsburger van India zijn, dienen een geldig paspoort en visum te tonen.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 14 december tot 10 januari.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan INR 2000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor galadiner op kerstavond (24 december) per volwassene: INR 2000.00
Kindertarief voor galadiner op kerstavond (24 december): INR 1000.00 (voor kinderen van 5 tot 12 jaar oud)
Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: INR 5000.00
Kindertarief voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december): INR 3000.00 (voor kinderen van 5 tot 12 jaar oud)
Galadiner op 12 augustus per volwassene: INR 5000.00
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: INR 1000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: INR 1000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: INR 2000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Let op: om te voldoen aan de plaatselijke wetgeving, zal er op de eerste dag van elke maand bij deze accommodatie geen alcohol geserveerd worden.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Punnamada Resorts over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Punnamada Resorts?
Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Punnamada Resorts van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 49, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Punnamada Resorts?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Punnamada Resorts inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur. Tegen een bedrag van INR 1000 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Punnamada Resorts uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van INR 1000 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Punnamada Resorts een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Punnamada Resorts?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Ambalapuzha ligt aan het wandelpad langs de rivier, op 5 km afstand van Vembanad-meer, Ponnumthuruthu Island en Mullakkal Rajarajeswari-tempel. Ook Chettikulangara Bhagavathy Temple en Padanilam Parabrahma Temple liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,8
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 37 van 80 beoordelingen
10 - Uitstekend
37
Gastenscore: 8 - Goed. 26 van 80 beoordelingen
8 - Goed
26
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 80 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 80 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 80 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
VIPIN
28 dec 2025
Negatief: Voorzieningen
Not worth for 20k
Full of mosquitoes
Bad bed
Poor towels
No selection of foods
VIPIN
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Babu
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, restaurant serving delicious food and the Punnamada Kayal view.
Babu
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicholas
19 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Had a lovely stay, if only for a night. We did a house boat afternoon trip and then stayed in the resort.
Nicholas
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nick
30 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Idyllic quiet location with views of the boats and waterways, extremely courteous, happy and helpful staff. Great food options in house and close enough to pick up a Tuk Tuk to head in to town as well. An ideal place to relax and unwind!
Nick
6 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kalidas Sanjay
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Restaurant menu can be greatly improved
Kalidas Sanjay
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tara
8 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service
Tara
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Satyendra
13 jan 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible experience
Satyendra
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neeraj
10 jan 2023
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in and check out was smooth. We booked lakeside Villa and our room was well maintained. The lakeside views from our room were gorgeous. Our stay was very pleasant. The staff of the property are courteous and friendly.
Neeraj
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ramesh
21 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, good South Indian food, close to shikara and house boat rides, traditional Kerala architecture of buildings. Very good Ayurvedic massage - that made my wife and I sleep for 12 hours straight.
If you dont mind the 2 hour taxi ride from Cochin airport (like we did) - this is a great place to rest and re-energize.
Ramesh
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Helen
19 nov 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Spectacular outlook on backwaters
View from our private pool room was exceptional. The hotel is in a beautiful location on the backwaters but is in need of a refurbishment.
Food in the restaurant is very reasonable and great quality. We had our backwater boat collect us from the hotel, which was pretty special. It would take very little to uplift this beautiful looking place. We hope someone with vision will invest and we’d be back in a shot.
Helen
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Raeshma
24 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relaxing Weekend Getaway
The stay was amazing and the staff were hospitable. However, we had booked for a 2 day stay at the garden villa, but they had overbooked and were able to provide us only with a single day stay. To make up for the discomfort, they upgraded us to their premium villa with private pool and a free houseboat ride for an hour. It turned out to be a relaxing weekend.
The restaurant is great and the food tasted great. More choices for dessert would have been better.
Raeshma
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Robin
28 dec 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
We went there a year ago and since then it’s taken a turn towards the worse. Change of management perhaps? Or overworked personnel? First the rooms are dark and uncomfortable and don’t keep the humidity out, so didn’t really sleep. Our mission became trying to stay away from the property as much as possible. I got free electro therapy trying to turn on the bedroom light. The showers have snails and lizards. Slow responses from personell in restaurant (which only serves buffets now - last year was à la carte). If I’d pay about half I maybe would’ve expected something similar. But a premium price needs a premium stay. And it was far away from that.
Robin
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Ciara
10 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Pool and bar closed
We arrived to find the pool was still closed after the monsoon season which we weren't informed of in advance and was a real selling point of the hotel. This was odd as other pools including the public pool in the area we're open. Additionally we were told only when we asked about it that the onsite bar was closed for renovations and we're recommended to go to a competitor hotel to use their bar. In general the staff were quite apathetic that the resort was not ready for visitors and although we really enjoyed the boat tour and the views were lovely this wasn't the stay we had hoped for. If amenities are closed some pre warning feels necessary.
Ciara
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Vijay Anand
30 okt 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We left the property as we couldn’t stay, my daughter (4yrs old) couldn’t sleep so are we, due to bugs and lizards in the room. Very poorly maintained and totally unhygienic. The open Bathroom was terrible and we never used. I had requested refund for the days we didn’t stay. Please coordinate and do the needful.
Vijay Anand
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
susanne
13 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The resort is absolutely beautiful, the location, the layout, the historically built cottages everything was fantastic. Food and staff in the restaurant and housekeeping were extremely friendly.
We had a view things that didn’t make the 5 star rating.
1.resort advertises that there is WIFI in the rooms and on the premises - wrong. No WIFI anywhere except in the lobby.
2. Was minibar in the room. Upon arrival, there was no fridge in the room, after a bit of a discussion they finally supplied a fridge. Fridge never even got cold until the next morning.
3. Hot water - didn’t get any hot water until the next morning.
So, if you can’t commit to what you advertise, please delete it otherwise more guests will complain
susanne
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
AJLimer
4 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautifully designed resort, once you get to it. Remote, small residential unpaved alleys, poorly marked from main road is the only vehicular access to it unfortunately.
Lovely, clean cottages and rooms with unique open air bathrooms enhanced our eco friendly experience; I appreciated it, but probably not for those unprepared for the mosquito attack whenever you use the toilet. I just attacked back!
Our biggest disappointment was the food quality at the only restaurant at the resort. If you are looking for typical touristy food, you'll be fine. Being the hometown of my deceased father, we were very familiar with traditional cuisine. Located on the bay waters, we hoped for a variety of fresh seafood, cooked authentic local cuisine style. Our experience was sadly contrary. The restaurant is definitely setup to encourage their buffets offerings, which offered mostly non-Kerala cuisine and very limited seafood. When we tried A la carte orders, the taste and freshness of fish was lacking, which is not what one expects at a higher end resort as Punnamada. It seemed the cooks were best at non-local cuisine. I hope they improve and explore unique opportunity available by location. We watched fisherman pass by daily with their fresh catches of the day. Why not support them? Visiting tourists would gladly pay a premium for freshly caught local seafood.
My fav part of the resort was Yoga and massage. I learned a lot from yoga instructor Mr. Pradeep, who was excellent teacher!
AJLimer
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ash
31 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cute resort but bit pricey.
The stay was good especially the free boat ride in the evening and yoga session in the morning. It was an unexpected pleasant surprise.
Ash
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
1 jan 2020
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Failed to meet expectations. In need of a lot of maintenance. Food was sub-par. They originally agreed to give me a late check out, but then the day of told me someone else was arriving so i they needed my room and i needed to leave. The place was mostly empty so i think they just couldn't be bothered with my request (that they already agreed to).
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 dec 2019
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
The property was flloded in 2018 floods, and is still recovering. Unfortunately, it shows.
Location is excellent, boat tours great.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lorraine
11 dec 2019
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Value-for-money stay
The best part of our stay was the in-house restaurant by the lake/backwaters. Food was fab and we had one of the best appom and coffees in south of India. Our garden villas were generally clean and comfy but because they were nestled in nature, there were a lot of bugs and mozzies despite the cool weather. That said, the hotel recep is happy to provide you with insect repellant cream any time and the beds came with a net to keep those flying creatures out. At the point of arrival, there was a lot of construction going on, so it seemed like the place was a bit of a mess but as you venture further into the pty, the rustic greenery puts you at ease. They have plenty of games and activities; from tennis/badminton courts to foosball and ping-pong. Don't miss the complimentary sunset cruise!
Lorraine
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 nov 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location ...clean place ...has the scope for making a wow experience ....thank you for the upgrade....
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jake
18 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Great grounds, poorly trained staff
An extremely sour end to a nice stay at your resort. 28 minutes to check out and pay extras because of unprepared and seemingly untrained reception staff. When it takes 28 minutes to check out the only guests staying in the hotel, you know it's time to think about your processes and training. Don't make a guest wait while you hunt for 40 rupees change and then ask that guest if they can provide the exact 3740 amount - just wipe off the 40 ruppees
When we also questioned why a 100 ruppee bottle of water we had asked for with our breakfast had appeared on our bill I was told, "No!" and "this is a five star resort price" as if that made it okay. Even more concerning given it is a 4 star hotel... I guess the customer isn't always right after all.
Jake
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
James
22 aug 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel but not value for money
The resort was very pretty, with a nice pool and gardens. However, the room itself was a little tired. We visited during monsoon season and after we'd checked in we were told none of the activities (boat trips etc) were possible due to the weather. This was disappointing as from the resort you could see other hotels were offering these experiences still. The restaurant was amazing, serving delicious fish curries and a good breakfast with very welcoming staff. Overall we felt the hotel was overpriced considering lots of the experiences were not available. On top of this, we were disappointed to find that after spending a lot of money on the room and food there, we were charged nearly £7 for a glass water bottle that we accidentally broke. Whilst we were happy to cover the cost of this, the bottle itself was worth very little and no bill was provided for this. A beautiful resort, but not great value for money.
James
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
23 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location relaxing with a good restaurant
We spent 5 relaxing days at the hotel, the staff cannot do enough for you.The garden view villa's are stunning.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
21 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Ultimate Lakeside Resort
This is my second time to Punnamada and I am anxious to go back for a third. The location is far enough from town to offer tranquility, but close enough for convenience. The Lakeside rooms are worth every extra rupee. The staff will jump over the moon to please you without making a big production. Each and every one is wonderful.