Appartementen in Alagón del Río

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in Alagón del Río

Aprt. en el Centro con Parking Privado Casa de las Argollas. Plasencia

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'Es un alojamiento con mucho encanto, muy espacioso y cómodo. Muchos detalles en cada estancia que hace que te sientas como en casa. Además la situación del emplazamiento inmejorable para poder disfrutar de la ciudad y alrededores.'
Aprt. en el Centro con Parking Privado Casa de las Argollas. Plasencia

Apartamento Júpiter en Monfragüe

9.0 van 10, Fantastisch, (2)
'Wir durften eine Woche in dieser wunderbaren Unterkunft verbringen. Das Studio ist absolut zweckmässig eingerichtet, sehr sauber. Die Lage ist sehr gut um die umliegenden Sehenswürdigkeiten (Städte oder Geoparke) zu besuchen.Wir konnten uns gut erholen.'
Apartamento Júpiter en Monfragüe

Apartamento Venus de Monfragüe

De prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep
Apartamento Venus de Monfragüe

¡vistas Increíbles y Confort en Plasencia! Apartamento con Piscina, Garaje

De prijs is € 296
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep
¡vistas Increíbles y Confort en Plasencia! Apartamento con Piscina, Garaje

Apartamento Tipo Loft en el Centro de la Población

Apartamento Tipo Loft en el Centro de la Población

Loft-type apartment in the center of the town

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (2)
'Alquilé este apartamento para que mis padres pasaran la Semana Santa y han quedado encantados.'
Loft-type apartment in the center of the town

Apartamento Saturno de Monfragüe

8.0 van 10, Zeer goed, (1)
'This place was very clean, secure, and cute decor. It was small if you have a lot of luggage and had minimal storage space. We were not able to make use of washing machine due to issues with communication with host, and washing appliance was down stairs in a locked closet. It was common laundry with other tenants. The listing advertised a dishwasher but this unit does not have a dishwasher.'
Apartamento Saturno de Monfragüe

Apartamentos

Apartamentos

Apartment Luna de Monfragüe

De prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep
Apartment Luna de Monfragüe

Apartment/ flat - Plasencia

9.0 van 10, Fantastisch, (4)
'Un apartamento amplio y cómodo. El barrio muy tranquilo, así que descansamos de primera. Muy acertados los consejos de Ricardo, gran conocedor de la zona. Hacen falta unas vacaciones completas para visitar todo lo que nos recomendó! Y el coche aparcado enfrente de casa.'
Apartment/ flat - Plasencia

Casa Rural Villabellosa <br>Villar de Plasencia in Extramadura - prov Caceres

Casa Rural Villabellosa <br>Villar de Plasencia in Extramadura - prov Caceres

Rural apartments Posada de Monfragüe. apartment nº 2 (Azul)

Rural apartments Posada de Monfragüe. apartment nº 2 (Azul)

A.t. Casa del Caño 3

A.t. Casa del Caño 3

Posada de Monfragüe rural apartments. apartment nº 1 (Studio)

Posada de Monfragüe rural apartments. apartment nº 1 (Studio)

Apartamento REY Alfonso Viii de Castilla

Apartamento REY Alfonso Viii de Castilla

Bari Apartment

Bari Apartment

A.t. Casa del Caño

A.t. Casa del Caño

A.t. Casa del Caño 2

A.t. Casa del Caño 2

Land Apartment in Monfragüe

Land Apartment in Monfragüe

Apart. Tía Antonia for 2 people

Apart. Tía Antonia for 2 people
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Alagón del Río

Ontdek meer over Alagón del Río

Ontdek meer over Alagón del Río

Informatie over Appartementen in Alagón del Río

Aantal beoordelingen
4
Accommodatie
95
Laagste prijs
€ 97
Hoogste prijs
€ 296

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Alagón del Río te verblijven?
Er valt weinig te kiezen in het centrum van Alagón del Río, maar Expedia kan je helpen bij het zoeken naar overnachtingsmogelijkheden in deze streek die op appartementen lijken. Als je op Expedia een accommodatie zoekt, kun je met de filters de zoekresultaten verkleinen door te zoeken op zaken als een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen doorgaans over beschikken. Je kunt ook filteren op andere vergelijkbare accommodaties, zoals vakantiehuizen, aparthotels of pensions.
Waarom zou je de keuze maken voor een appartement en niet een hotelkamer?
Een appartement is uitgerust met een eigen keuken waar je eenvoudig gerechten kunt bereiden. Daarnaast beschik je er gewoonlijk over meer ruimte dan in traditionele hotelkamers. Appartementen zijn een goede keuze voor stelletjes die op zoek zijn naar een verblijf met een lokale uitstraling, maar ook voor gezinnen die graag over het comfort van thuis beschikken.
Wat is het beste appartement voor een vakantie in Alagón del Río?
Hieronder staan enkele van de populairste appartementen in dit gebied: Apartamento Júpiter en Monfragüe: Bevindt zich in Malpartida de Plasencia, op 23,4 km van het centrum van Alagón del Río. Inclusief een privézwembad, gratis wifi en een terras. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een buitenzwembad beschikbaar. Apartamento Venus de Monfragüe - Ligt 23,4 km verderop in Malpartida de Plasencia. Met gratis wifi, een balkon en een smart-tv. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een buitenzwembad beschikbaar. ¡vistas Increíbles y Confort en Plasencia! Apartamento con Piscina, Garaje - Bevindt zich in Plasencia, op 20,6 km afstand. Apartamento Tipo Loft en el Centro de la Población - 13,1 km verderop gelegen in Montehermoso. Met gratis wifi, een eetruimte en een slaapbank. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Aprt. en el Centro con Parking Privado Casa de las Argollas. Plasencia - Gelegen in Plasencia, op 20,5 km afstand van Alagón del Río. Inclusief een terras, een slaapbank en een smart-tv. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten tijdens mijn reis naar Alagón del Río?
Hoewel het weer maar één aspect van je vakantie is, het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral als je van plan bent om langer te blijven in Alagón del Río. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 25 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 8 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Alagón del Río is 819 mm.
Wat is er te zien en te doen in Alagón del Río?
Verken de omgeving en ontdek gezinsvriendelijke bezienswaardigheden als Parque de la Isla of kies voor frisse buitenlucht en natuurschoon bij Salto Del Gitano. Klooster van Palancar en Palacio del Marqués de Mirabel zijn een paar voorbeelden van andere leuke plaatsen in deze omgeving.