Gehele woning

4 Star Holiday Home in Akersberga

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor 4 Star Holiday Home in Akersberga

Een houten terras met een jacuzzi, zitplaatsen buiten en uitzicht op een bos.
Een woonkamer met een grijze bank, gekleurde kussens, een klein tafeltje met een blauwe schaal en een trap met een rode lamp.
Een zwarte houtkachel met zichtbare vlammen, een metalen rek met gehakte houtblokken en een betegelde vloer.
Een hoek van een kamer met een fauteuil met bloemenprint en een rode tafel.
Een cruiseschip op het water, met een bebost oever in de verte.

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 435 m²

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

4 Star Holiday Home in Akersberga

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • 4 Star Holiday Home in Akersberga biedt onder andere een terras. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met badkuipen
    • Kabelzenders en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad

Entertainment

  • Kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Terras

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 08.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Åkersberga. Bezoek Jarlabanke Runestones en Kerke van Vallentuna, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Stora Värtan en Fiskartorpet. Bekijk onze reisgids voor Åkersberga
Meer vakantiehuizen in Åkersberga
Kaart
Akersberga, Stockholm County

In de buurt

  • strand bij Skärgårdsstadbadplats
    8 min. rijden - 6.4 km
  • Fiskartorpet
    12 min. rijden - 9.3 km
  • Åkersberga Golfklubb
    13 min. rijden - 12.3 km
  • Hagby Golf
    13 min. rijden - 12.9 km
  • Österåkers Golfklubb
    13 min. rijden - 13.8 km

Lokaal vervoer

  • Fritz Janssons väg Bushalte - 7 min. rijden
  • Station Tunagård Roslagsbanan - 13 min. rijden
  • Stockholm (BMA-Bromma) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Espresso House
    12 min. rijden
  • Vaxholms Hembygdsgårds Café
    36 min. rijden
  • Brödernas
    14 min. rijden
  • Skåvsjöholm Congress
    24 min. rijden
  • Pizzeria Berga
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 4 Star Holiday Home in Akersberga?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij 4 Star Holiday Home in Akersberga inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 4 Star Holiday Home in Akersberga uitchecken?

Je dient om uiterlijk 08.00 uur uit te checken.

Waar staat 4 Star Holiday Home in Akersberga?

Dit vakantiehuis in Åkersberga ligt op 15 km afstand van Fiskartorpet, Solbrännan en Hagby Golf. Ook Åkersberga Golfklubb en Österåkers Golfklubb liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over 4 Star Holiday Home in Akersberga