Resid’artel Cadarache – ITER ligt in Saint-Paul-lès-Durance in een landelijke omgeving. Bezoek Chateau des Templiers en Notre-Dame de Romigier (kerk), enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc naturel régional du Luberon en Verdon. Bekijk onze reisgids voor Saint-Paul-lès-Durance
14-16 Rue Jules Horowitz, ZAC du Castellet, Saint-Paul-Les-Durance, PACA, 13115
In de buurt
Parc naturel régional du Luberon
2 min. rijden - 1.4 km
Cours Mirabeau
37 min. rijden - 45.6 km
Champs de Lavande
40 min. rijden - 35.1 km
Plan de Campagne
49 min. rijden - 66.1 km
ITER / Cadarache
6 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Station La Brillanne-Oraison - 20 min. rijden
Luchthaven Marseille - Provence (MRS) - 48 min. rijden
Restaurants
la table ronde
8 min. rijden
L'atrium Restaurant & Tabac
16 min. rijden
La Table de Cupidon
16 min. rijden
Le Palais de la Bière - Resto
9 min. rijden
Le Mistral
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Resid’artel Cadarache – ITER
Deze rookvrije residentie beschikt naast een fitnesscentrum over een seizoensgebonden buitenzwembad en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een tuin, een picknickplaats en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Resid’artel Cadarache – ITER heeft 71 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze residentie bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten en een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Kinderspelletjes
Speelplaats
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Waterkoeler
Eetopties
Continentaal ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Tv met satellietzenders
Buiten
Outdoor entertainmentgebied
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Handdouche
Handgreep naast het toilet
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke fitnessruimte
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Trapleuningen
Valetparkeren voor voertuigen met een rolstoel
Verlaagde werkbladen en wasbak
Verplaatsbare douchestoel
Zwembad met helling aanwezig
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Huishoudservice op verzoek
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Sportschool
Tafeltennis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 etages
71 units
Fietsenopslag
Geluiddichte muren
Mediterrane architectuur
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 06.00 uur en 19.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 17.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 juli tot 31 augustus.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Résid'Artel Val Durance House Saint-Paul-lez-Durance
Résid'Artel Val Durance Saint-Paul-lez-Durance
Résid'Artel Val Durance House Saint-Paul-Les-Durance
Résid'Artel Val Durance Saint-Paul-Les-Durance
Résid'Artel Val Durance
Residence Résid'Artel Val de Durance Saint-Paul-Les-Durance
Saint-Paul-Les-Durance Résid'Artel Val de Durance Residence
Residence Résid'Artel Val de Durance
Résid'Artel Val de Durance Saint-Paul-Les-Durance
Résid'Artel Val Durance House
Résid'Artel Val de Durance
Resid’artel Cadarache – ITER Residence
Resid’artel Cadarache – ITER Saint-Paul-Les-Durance
Resid’artel Cadarache – ITER Residence Saint-Paul-Les-Durance
Veelgestelde vragen
Beschikt Resid’artel Cadarache – ITER over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Resid’artel Cadarache – ITER?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij Resid’artel Cadarache – ITER van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Resid’artel Cadarache – ITER?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Resid’artel Cadarache – ITER inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Resid’artel Cadarache – ITER uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Resid’artel Cadarache – ITER?
Deze residentie ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van ITER / Cadarache, Parc naturel régional du Luberon en Verdon. Ook Lake of Peyrolles en Centre de Congrès L'Étoile liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Resid’artel Cadarache – ITER
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
6,6
Locatie
8,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 97 van 176 beoordelingen
10 - Uitstekend
97
Gastenscore: 8 - Goed. 64 van 176 beoordelingen
8 - Goed
64
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 176 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 176 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 176 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Stephanie
24 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Stephanie
13 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Christophe
Reisde met familie
19 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bon séjour
Très joli hôtel, chambres climatisées, accès piscine et salle de sport. Petit déjeuner pas cher et copieux.
Christophe
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Bertille
Reisde met familie
17 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bertille
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Tom Erik
17 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Tom Erik
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Yves
16 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bon séjour hotel tres agreable calme et jolie piscine
Yves
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
MICHEL
14 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
le calme en pleine nature
séjour au calme avec personnel chaleureux
MICHEL
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Alan
Reisde met familie
13 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Buen alojamiento
Todo correcto. La piscina bastante bien. La zona de cocina algo justa.
Alan
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Amandine
Reisde met familie
13 aug 2025
Un peu étonnant de trouver cet hôtel dans une zone industriel. Nous avons loué un appartement avec balcon nous avons été étonné de trouver un studio surtout avec un bébé heureusement le personnel est très à l'écoute et nous avons changé de logement au bout de 2 jours. Par contre nous etions au 3e etage sans ascenceur ce qui a ete tres contraignant pour decharger. La piscine est très agréable et le restaurant est délicieux !
Amandine
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
VIENNOT
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
VIENNOT
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Marija, Mainz
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very pretty, very quiet, very nice restaurant
Marija
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Hakim
Reisde met familie
19 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hakim
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Ludovic
Zakenreiziger
18 jul 2025
Positief: Netheid
Ludovic
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
14 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bien
Séjour d’une nuit mais très agréable car la chambre était grande et très propre.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Sascha
12 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sascha
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Frederic
Reisde met familie
6 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Super soirée en famille
L’hôtel est très propre et l’accueil est vraiment agréable
La piscine est très propre et le restaurant est vraiment exceptionnel
L’hôtel s’est adapté car nous étions trois et il manquait un lit dans la chambre,
Le petit déjeuner manque de pain, il faudrait de la baguette fraîche c’est vraiment le seul reproche car tout était parfait et le prix est vraiment accessible
Frederic
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
DAVID
Reisde met familie en kleine kinderen
4 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really clean and calm. Great swimming pool and breakfast. You need a car to move around but that’s needed in all this region.
DAVID
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
sebbah
23 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
tout est fait pour que le sejour soit le plus agreable.
sebbah
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
marjorie
Reisde met familie
20 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Très belle surprise !
Un hôtel très sympa au calme
Les chambres sont très bien et pratique avec le coin cuisine/salon
Le restaurant est super et très bon
Et la piscine juste géniale !
Je recommande et je reviendrai!!
marjorie
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
ludovic
Zakenreiziger
16 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bien
ludovic
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
olivier
10 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
olivier
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Boris
8 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
.
Boris
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Louis
7 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Très satisfait
très bien pour nos besoins, literie confortable, petite cuisine opérationnelle, calme.
Louis
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Massimo
Reisde met familie en kleine kinderen
8 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quick and precise on the Expedia chat, very kind hosts at the reception, clean equipped room, nice and clean pool. Very quiet surroundings even if located next to an industrial area.