Airlie Beach Hotel ligt in het stadscentrum en aan het strand in Airlie Beach. Port of Airlie en Coral Sea Marina zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Markt van Airlie Beach en Whitsunday Shopping Centre. Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Airlie Beach
Corner The Esplanade and Coconut Grove, Airlie Beach, QLD, 4802
In de buurt
Markt van Airlie Beach
2 min. wandelen - 0.2 km
Airlie Beach Lagoon
5 min. wandelen - 0.5 km
Port of Airlie
7 min. wandelen - 0.6 km
Boathaven Beach
7 min. wandelen - 0.6 km
Coral Sea Marina
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Proserpine - 23 min. rijden
Proserpine, QLD (PPP-Whitsunday Coast) - 34 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
La Marina Italian Restaurant & Bar
4 min. wandelen
Magnums Hotel
4 min. wandelen
The Pub
1 min. wandelen
KC's Bar & Grill
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Airlie Beach Hotel
Hotel bij de zee
Airlie Beach Hotel biedt onder andere een bar en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, geldautomaat/bankservice en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie, een computerstation en strandlakens
Een lift, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 80 kamers zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
The Pub
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1968
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2.2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Van 12 januari 2026 tot 30 juni 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Een aantal hotelkamers
Renovatiewerken worden alleen op weekdagen uitgevoerd. Alles wordt in het werk gesteld om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 49.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 200 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: AUD 25.0 per dag
Toeslag voor extra bed: AUD 49.0 per dag
De accommodatie berekent een toeslag van 2.2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Airlie Beach Hotel
Hotel Airlie Beach
Airlie Beach Hotel Whitsunday Islands
Airlie Beach Hotel Hotel
Airlie Beach Hotel Airlie Beach
Airlie Beach Hotel Hotel Airlie Beach
Veelgestelde vragen
Beschikt Airlie Beach Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Airlie Beach Hotel?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Airlie Beach Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 111, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Airlie Beach Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Airlie Beach Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Airlie Beach Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Airlie Beach Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Airlie Beach Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Airlie Beach Hotel?
Dit hotel in Airlie Beach ligt aan het strand, in het stadscentrum en binnen 10 minuten wandelen van Boathaven Beach, Airlie Beach Lagoon en Port of Airlie. Ook Shingley Beach en Coral Sea Marina liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Airlie Beach Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 583 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
583
Gastenscore: 8 - Goed. 274 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
274
Gastenscore: 6 - Redelijk. 84 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
84
Gastenscore: 4 - Matig. 39 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
39
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
21
Beoordelingen
8/10 – Goed
Duncan
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Reception staff excellent
Duncan
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rebecca
Reisde met familie
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lovely location. Fun pub. Remodeling. Happens. But started too early and was impossible to sleep through it.
Rebecca
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Robert and Jane
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely location, nice rooms and staff very helpful.
Robert and Jane
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Keith
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very nice. Pool was good with a lane where you can have a decent swim.
Food in the restaurant was very good.
Parking is limited. Advised to book ahead.
Keith
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Debbie
15 mrt 2026
I actually had a room facing Domino’s Pizza and parking lot. After travelling from Canada, and first being turned around from Sydney Airport to Proserpine, due to flooding, I was disappointed to have a view of the parking lot. The hotel ended up to be a great location, with friendly staff. I loved the access to restaurants from this hotel. The bed was comfortable. Overall, the hotel is a little dated.
Debbie
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Charl
Reisde met partner
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best location and the atmosphere downstairs in pub and bistro are fantastic. Best place to watch sports with huge screens and awesome sound.
Charl
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Josh
Reisde met partner
5 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was average - nothing special, although in a good location downtown. The views from the pictures in the booking are nothing like what we saw from our hotel room. The bed was comfortable, but we did have a bright purple light shining in from the building across that was visible even with the blinds shut.
Our biggest challenge was the check-in with the airport transfer. There was confusion, and it seems like a technology issue, which happens and I can understand that. What was upsetting to my wife and I was the staff and the shuttle driver being rude to us. The shuttle driver was telling us we did not have a hotel reservation (not sure how he would know that). The woman checking us in said that we never talked to anyone from the hotel about an airport shuttle (in which case, I'm not sure how there would be a driver at the airport with our name, picking us up, and bringing us to the hotel). I also offered to explain and show the entire chat history on my phone taking place with staff from the Airlie Beach Hotel to arrange this transfer. This was challenging, as while trying to explain and answer their questions, I couldn't speak a full sentence without being interrupted. It got sorted, eventually, and it seemed like the shuttle driver blamed the hotel for not booking it properly, and the woman at the check-in apologized. But what an abrupt way to be "welcomed" to the hotel.
Josh
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ann
3 mrt 2026
Positief: Netheid
The room was very clean and comfortable. Staff were friendly. Excellent location. Loved the view of Airlie Beach
Ann
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jeffrey
2 mrt 2026
Jeffrey
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sarah
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect room perfect location
Sarah
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Alexandra, Alfredton
Reisde met familie en kleine kinderen
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, clean room (every day we requested a room tidy due to cracker smashing toddlers and were pleased each time we returned if the arvo). The staff also went out of their way to fix our bathtub when the plug got stuck and wouldn’t drain. Excellent location for the lagoon, Whitehaven beach, multi playgrounds, cafes…
Alexandra
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Mert Emre
Reisde met familie
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toller Zimmer wurden jeden Tag gereinigt
Jeden Tag Kaffe und frisches besteckt und Gläser gefühlt top jeder Zeit wieder
Mert Emre
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Jonathon
23 feb 2026
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Nice location and large rooms. Cleanliness and age of some engineering aspects drags this place down
Jonathon
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Scarlett
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Stayed in courtyard king in their “motel” building. Open plan room with sink/shower (toilet does have a seperate door). No smell in this room. Clean.
Scarlett
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Scarlett
23 feb 2026
Room had a terrible awful smell to it.
Construction right next door starting 8am on the dot continuing all day (not warned about it verbally, only a small thing on a piece of paper).
Scarlett
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Marina
18 feb 2026
Marina
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Ana
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes staff was great
The room nice , clean but would of been nice if it had a safe.
Ana
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Jacqueline
Reisde met partner
11 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Large spacious room .. staff attentive .. bathrooms a bit dated and no draws to store clothes
Jacqueline
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lucie
Reisde met partner
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil rapide, avec un sourire et sans tracas.
Personnel courtois. Merci
Lucie
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sandra
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were awesome. Reception went above and beyond to locate our lost bags.
Room service were so accommodating, and both restaurant and bar staff great. Loved our 11 night stay. Total relaxation, great place to reset.
Sandra
11 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jay
4 feb 2026
Jay
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Eddie
2 feb 2026
Great service
Eddie
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Mario, Shoal Point
1 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Huge rooms, very clean and comfortable with an espresso coffee machine!
Great location, great amenities, no downside.