8/10 – Goed
Mario




























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt 11 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Vandaag, 16 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Termales La Montaña van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 149, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van USD 25 per dag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Dit wellness hotel ligt in de bergen, op 0,5 km van Santa Teresa Hot Springs en op 5 km afstand van Los Ausoles en Pasaje La Concordia. Ook Parroquia Nuestra Señora de la Asunción en Plaza Concordia liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

