Cozy apartment in Agropoli with private swimming pool, can be inside or outside
Breng een ontspannende vakantie door in dit appartement met mediterrane sfeer en een prachtig uitzicht op zee.
Geniet van een pauze in een accommodatie die eenvoud, rust en een aangename sfeer combineert. Kom binnen en voel u meteen welkom in de lichte woonkamer. Maak gebruik van de eethoek voor gezamenlijke maaltijden en bereid uw maaltijden gemakkelijk zelf in de geïntegreerde keuken. Ervaar de mediterrane sfeer, die wordt benadrukt door de heldere ruimte en de gezellige inrichting, en breng uw dagen door in een ruimte die uitnodigt tot ontspanning.
Ga naar buiten en neem plaats op het balkon met zitjes. Laat uw blik over de zee dwalen en geniet van de ontspannen sfeer in de buitenlucht.
Maak wandelingen langs de kust van Agropoli, breng zonnige dagen door aan zee of verken de charmante oude binnenstad. Proef regionale specialiteiten in de lokale restaurants en laat u inspireren door de Italiaanse levensstijl.
dit appartement ligt bij de zee in Agropoli. Bezoek Porto di Agropoli en Bowling Gregorio als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di San Francesco en Baia di Trentova. Bekijk onze reisgids voor Agropoli
Beschikt Amazing apartment in Agropoli over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Amazing apartment in Agropoli?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Amazing apartment in Agropoli inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amazing apartment in Agropoli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Amazing apartment in Agropoli?
Dit appartement ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Porto di Agropoli, Spiaggia di San Francesco en Kasteel van Agropoli. Ook Spiaggia Testene en Spiagga Licina liggen op 2 km afstand. Station Agropoli-Castellabate ligt op 25 minuten wandelen.