Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World ligt aan een privéstrand in Agios Nikolaos. Bezoek Haven van Agios Nikolaos en Sissi-midgetgolf als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kwelders van Elounda en Chiona-strand. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooractiviteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Agios Nikolaos
Elounda, Agios Nikolaos, Crete Island, 72053
In de buurt
Kwelders van Elounda
5 min. wandelen - 0.5 km
Chiona-strand
12 min. wandelen - 1.1 km
Molens van Elounda
14 min. wandelen - 1.2 km
Christelijke Basiliek van Poros Elounda
15 min. wandelen - 1.3 km
Plaka-strand
13 min. rijden - 8.7 km
Lokaal vervoer
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 61 min. rijden
Restaurants
Jungle Bar Elounda
9 min. wandelen
FooDDrink Olous
18 min. wandelen
Poulis
15 min. wandelen
Ergospasio
13 min. wandelen
Megaro
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World
Hotel met een luxe stijl bij de oceaan
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een strandbar en een poolbar bij Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een privéstrand, dineren aan zee en ligstoelen. Geniet van een massage, reflexologie of hydrotherapie bij Chenot Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch, diner en een kindermenu, en je geniet er van Griekse gerechten.
De healthclub biedt fitnesslessen en yogalessen. Verder kun je ook waterskiën, basketballen en volleyballen op het strand. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een terras en minigolf.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, tennisbanen en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), bagageopslagruimte en parasols
Kamervoorzieningen
De 262 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast faciliteiten zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Kinderstoelen, babybadjes en kinderopvang
Badkuipen of douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Dagelijkse schoonmaak, adapters/opladers en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Deze accommodatie is lid van Leading Hotels of the World.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
2 bars/lounges
3 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een strandbar
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Aretoussa main Restaurant
Argonaut Restaurant
Ariadne Taverna
Blue Lagoon Restaurant
Thalassa Restaurant
Dingen om te doen
Basketballen
Beachvolleyballen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Fitnesscentrum
Fitnesslessen
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Midgetgolf
Pilateslessen
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Stoombad
Tennis
Tennislessen
Volledig uitgeruste spa
Waterskiën
Watersportuitrusting
Yogalessen
Gezinsvriendelijk
Babybad
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Gratis kinderactiviteiten onder toezicht
Gratis kinderclub
Kinderopvang op de kamer
Kinderstoel
Kinderzwembad
Midgetgolf
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan een privéstrand
Entertainmentzone buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hydrotherapie
Manicures/pedicures
Massage
Modderbad
Reflexologie
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Thalassotherapie
Wikkeltherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
2 gebouwen
3 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1974
Mediterrane architectuur
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Avondroomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij deze accommodatie gelden strenge kledingvoorschriften in de restaurants.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 25 april:
De bar/lounge
Het strand
Het businesscentrum
De kinderclub
De eetgelegenheden
De fitnessfaciliteiten
De golfbaan
De wasserette
De vergaderruimtes
Het parkeerterrein
De sauna
De spa
Het zwembad
De tennisbanen
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 4.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 15.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1040K015A0079700
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 17 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Elounda Bay Palace Hotel
Elounda Bay Palace a Member of the Leading Hotels of the World
Veelgestelde vragen
Beschikt Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 november tot 25 april.
Hoeveel kost een verblijf bij Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World van één nacht voor twee volwassenen op 27 apr. 2026 min. € 260, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World?
Dit hotel in Agios Nikolaos ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Kwelders van Elounda en Chiona-strand. Ook Molens van Elounda en Christelijke Basiliek van Poros Elounda liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Elounda Bay Palace, a Member of the Leading Hotels of the World
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 159 van 260 beoordelingen
10 - Uitstekend
159
Gastenscore: 8 - Goed. 66 van 260 beoordelingen
8 - Goed
66
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 260 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 260 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 260 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Katelijne
Reisde met partner
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging
Katelijne
13 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prima hotel, alleen 25% van alle faciliteiten open
Fijn hotel, mooie ambiance, zéér vriendelijk personeel!
Zéér jammer dat maar 25% van alle restaurants open waren, aangezien het begin van het seizoen was. Kan begrijpen dat je niet voor een paar hotelgasten alles open kunt gooien, echter hadden ze dit best mogen vermelden op hun website en tevens hierin tegemoet te komen om zodoende ook de prijzen te verlagen voor deze periode. Vind het persoonlijk niet fair om wel het volle pond te vragen maar niet (vanuit het hotel) het volle pond te geven.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
Marcel, Brabant
9 okt 2016
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel op mooie locatie, maar geen LHW-niveau
Hotel ligt in een oude tuin met veel groen; het onderhoud van de locatie is redelijk. De ligging aan zee is mooi en het water prachtig blauw en schoon. Het hotel heeft een jaren-70-look en oogt daarmee gedateerd. Alles is wel schoon en heel. We kregen een upgrade naar een bungalowtje (= kleine kamer met flink terras) en dat veraangenaamde het verblijf zeker. Ontbijt en avondeten in het grote restaurant verlopen chaotisch en lawaaierig. Het publiek is wat ouder en vonden we minder passen bij een hotel dat zich kwalificeert als onderdeel van Leading Hotels of the World. Je krijgt de indruk dat er nogal wat gasten met goedkope packagedeals waren binnengevlogen. Voor LHW is ook de service niet voldoende, al loopt het personeel hard. Maar LHW vereist gewoon meer personeel dat ook (gewoon) Engels spreekt en waarvan het werk fatsoenlijk is georganiseerd. In de kleine restaurants en bars zoals Sail-in, Ariadna en Thalassa was dit beter. De gratis parking is fijn en ook de inclusieve WiFi werkt fatsoenlijk. Het dorpje Elounda is op loopafstand maar dat onderscheidt zich niet van een gemiddeld Grieks dorp en is geen aanvulling op het aanbod. We betaalden gemiddeld € 200 per nacht inclusief halfpension en dat is gezien het gebodene ook de bovengrens.
Marcel
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
prachtig hotel voor ontspannend verblijf
prima hotel voor wie een rustige vakantie wil, gecombineerd met lekkere maaltijden
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Sophie
Reisde met familie
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great choices for breakfast and evening meal. Spa was lovely. Staff very helpful and friendly
Sophie
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
zahi Itzhak
Reisde met familie en kleine kinderen
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice spa
zahi Itzhak
7 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Ida Teilmann
Reisde met familie
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Børnevenligt personale men utrolig høje priser på restauranter i forhold til byen
Ida Teilmann
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
David, Sarre Kent
26 sep 2025
David
7 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Francesca
Reisde met familie
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sleepy, overpriced hotel
The hotel itself was pretty, set in nice surroundings and within convenient walking distance of Elounda. The staff were also very welcoming and friendly.
However, the hotel does not offer value for money and cannot be compared with the impeccable standards annd offering of other 5 star hotels in Europe, let alone the Leading Hotels of the World group. €11.50 for 2 diet cokes served in blue plastic beakers on the beach, €31 for 2 G&T’s at a buffet dinner…daylight robbery! I fully appreciate keeping prices high to maintain exclusivity but this is ridiculous for the setting. You’ll notice most guests drink water (€5), even at dinner. I saw a number of guests barked at during breakfast as they tried to fill up water bottles at the water dispenser. The bars are empty, as are all the restaurants, except the buffet which is included in the halfboard rate (but not 1 drink included). Even the buffet is tight on its hot food offering…more school canteen rather than an offering for paying guests. Surely it would make business sense to drop the F&B prices a little to encourage guests to spend their money and create the much needed atmosphere this sleepy hotel needs.
Francesca
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dominic
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The 2 Irish Doctors who made friends with all the
The staff were the magic oart of the trip,amazingly engaging young team at tge Sail in bar,tge waiters at Ariadje were terrific,the sommelier was qomderful. We qere greated by Anna Maria at the entrance of carpark. Everything was wonderful. I woukd strongly suggest the tip,we had a mountain view room qhich was fab as it was recently renovated. Ask for a renovated room. The mountain view rooms view qise are lovely as they get the evening aun ai are perfect for a sundowner
Dominic
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Brian, Rexford
4 jul 2025
Brian
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Julia
Reisde met partner
16 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, helpful & friendly staff. Food very good - great breakfast and good variety of evening restaurants.
Walking distance to Elounda town for local restaurants and bars, and boat trips.
We would definitely recommend and go back in the future.
Maybe not ideal for those with limited mobility as large and spacious hotel on a number of levels with limited lift access.
Julia
6 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Peter
12 jun 2025
Peter
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Meigen, Perrysburg
Reisde met familie
10 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous well maintained hotel with top notch service. The room was very comfortable. The breakfast buffet has anything you could possibly want and the dinner restaurant choices on the resort are all lovely. The perfect relaxation spot. The spa is great too! I had the best pedicure ever there. I wish we could have stayed longer!
Meigen
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Victoria
3 jun 2025
The customer service here was second to none!
Victoria
10 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Graham
Reisde met partner
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superb holiday, staff and service exemplary. Thoroughly recommend
Graham
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jonathan
20 nov 2024
Jonathan
7 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Leigh
Reisde met partner
3 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel, fabulous friendly and attentive staff, brilliant amenities. Can’t fault it.
Leigh
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Niels
Reisde met familie
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enestående service
Fantastisk hotel med helt enestående service. Absolut topniveau.
Ingen Hotels opgradering selvom det specifikt stod i reservationen og der var plads på hotellet.
Dejlige pools inde og ude samt skøn sandstrand.
Niels
7 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Chaya
Reisde met een groep
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The staff was very friendly and professional. The area around was beautiful. We had a pool which we shared with only one unit and an amazing view! Unfortunately, the room was quite outdated, and some things didn’t work the best. When we requested anything, it took a very unusual long time to get it or we would need to ask again after an hour or two. The food was great! We thoroughly enjoyed the buffet breakfast and dinner.
Chaya
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
David, Sarre Kent
Reisde met partner
27 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay
We come every year
Perfect
David
8 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Philip Ian
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel and beach area. Very clean and spacious inside. Breakfast was nice but didn't enjoy the evening buffet which comes with the booking if you want it or not. Drinks and restaurant food in the hotel very expensive. However there are plenty of restaurants and shops nearby if you don't like an evening buffet or expensive drinks or meals.
Philip Ian
14 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Juan
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Elounda Bay Palace
The resort is truly five star and my stay included half board and was quite good. My ocean view suite was spacious and well appointed and maintained. The private sand beaches are quite nice there are four of them. The resort is very large with plenty of dining options which they provide a 30 euro discount. Had dinner at the Peruvian/Japenese restaurant and it was great. The service was very excellent overall, friendly, welcoming and accommodating. The lobby is dated and would truly benefit from a contemporary refresh, first impressions are important. There are very nice water sport offerings for an extra charge but reasonable. The gym is very nice there are a few, and you have quite a few pools to chose from. The location is paradise with sweeping views of the see and mountains. Upgrading your room is well worth it. Highly recommend for a relaxing time in Eastern Crete. A taxi into town Agios Nikolaus is 15 euros and 15 minutes. The town is very charming with plenty to do, shopping, dinning and bars.
Juan
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Carlo
Reisde met familie
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, first class service. Good food (excellent buffet). Everything well thought out. We really enjoyed our stay and we would be happy to go back.
Carlo
7 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Giacomo
Reisde met partner
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very pretty resort, with very beautiful private beach/pools/bars on the water and nice restarants, in a quiet and secluded yet very well connected spot next to the cute towns of Agios Nikolaos and Elounda. Good food options for breakfast and dinner (did half board). My only negative comment is that, being a luxury 5 star hotel, they need to offer complimentary water to their guests, considering how hot is the weather. Also, I found the way they hid minibar menu pricing quite malicious, it was literally hidden in a different drawer than the minibar and found it by chance (in other luxury resorts I’ve been, it’s always been free). Besides, water was so overpriced and well above the price capped by the Greek government (maybe they think tourists don’t know?!). Again, this is minor, but got annoyed, as I felt deceived.