Gelegen in het NaturistenDorp van Cap d'Agde, in het hart van het dorp, binnen de Port Vénus Residence, nabij de haven en winkels. Mooie appartement met toegang tot het privézwembad van de residentie, op 5 minuten van de entertainmentlocaties terwijl het rustig blijft. Privé en beveiligde parkeerplaats, prachtig uitzicht op de haven, Wi-Fi en lift.
Het appartement is volledig uitgerust voor een comfortabel verblijf, inclusief airconditioning, televisie, gratis Wi-Fi en een vaatwasser.
Het privézwembad binnen de Port Vénus Residence biedt extra comfort en ontspanning tijdens uw verblijf.
Schoonmaak, beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen in uw reservering voor een zorgeloze ervaring. Een beveiligde parkeerplaats binnen het naturistendorp is ook beschikbaar om uw verblijf gemakkelijker te maken in deze idyllische omgeving. Ideaal voor een ontspannen en praktische vakantie, combineert dit appartement modern comfort en rust met voorzieningen die alle uw behoeften vervullen. Geniet van uw verblijf in het NaturistenDorp van Cap d'Agde, een unieke bestemming waar u kunt ontspannen en de regio kunt verkennen voor een onvergetelijke vakantie aan zee.
Gelegen op slechts 15 km van de luchthaven Béziers-Cap d'Agde en 3 km van het Aqualand Cap d'Agde waterpark, is deze accommodatie het perfecte vakantieadres voor wie op zoek is naar ontspanning en plezier in het zuiden van Frankrijk.
dit appartement bevindt zich in Le Village Naturiste, een wijk in in Agde, en ligt nabij pretparken en vlak bij het strand. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Stranden van Occitanië en Plage du Môle. Daarnaast kun je ook Musee de l'Ephebe en Musée Agathois bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Captain Jacko en Aqualand Cap d'Agde zijn ook een bezoek waard. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan motorbootvaren of zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Agde
Luchthaven Béziers-Cap d'Agde (BZR), Frankrijk - 21 min. rijden
Restaurants
L'horizon
11 min. wandelen
Bottega Tre
6 min. rijden
Le Galion-Cap D'Agde
12 min. wandelen
Le Comptoir Du Port
6 min. wandelen
Manna
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Naturiste Cap d'Agde Port Vénus 211 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Naturiste Cap d'Agde Port Vénus 211?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Naturiste Cap d'Agde Port Vénus 211 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Naturiste Cap d'Agde Port Vénus 211 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Naturiste Cap d'Agde Port Vénus 211?
Dit appartement ligt in Le Village Naturiste, op 15 minuten wandelen van Plage de la Roquille en Stranden van Occitanië. Ook Plage du Môle en Tenis and Padel Cap d'Agde liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Naturiste Cap d'Agde Port Vénus 211
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Pierre S.
12 jul 2026
Conforme à nôtre attente
Nous avons spécialement apprécié le calme tout en étant proche du centre, ainsi que la vue sur le port et la piscine.