Holiday Home "Los Veroles" with Sea View, Private Heated Pool and Wi-Fi
Gelegen in Agaete biedt het vakantiehuis "Los Veroles" u een fantastische combinatie van zee- en bergzicht. De woning van 160 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt plaats aan 4 personen plus de slaapbank. De Wi-Fi is snel (geschikt voor videogesprekken), er is een werkplek voor thuiswerken, een smart-tv met streamingdiensten, airconditioning, een ventilator, wasmachine, droger, en een selectie boeken en speelgoed voor kinderen. Er zijn ook 2 kinderbedjes en een kinderstoel beschikbaar.
Het hoogtepunt van het huis is de goed uitgeruste privé buitenruimte met verwarmd zwembad, tuin, open terras, 2 overdekte terrassen, balkon en barbecue. In het dorp is een supermarkt. Aanbevolen bestemmingen zijn het strand van Las Nieves, het Archeologisch Park El Maipés en een wijngaard in San Pedro. Openbaar vervoer is op loopafstand.
Gratis parkeren is op straat mogelijk. Gezinnen met kinderen zijn welkom. Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag. Feesten en harde geluiden na 22:00 uur zijn niet toegestaan. Niet-geregistreerde personen mogen niet binnenkomen tijdens het inchecken. De woning is drempelvrij toegankelijk. Strand- en zwembadhanddoeken worden verstrekt. De woning biedt handgemaakte of zelf verbouwde producten.
Er zijn richtlijnen voor afvalscheiding, met meer informatie ter plaatse. Daarnaast is er energiezuinige verlichting. Het is belangrijk om de airconditioning uit te schakelen als u niet thuis bent.
- Huisdieren toegestaan betaling 15,00 € per huisdier per nacht
dit vakantiehuis ligt in Agaete. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Los Tilos de Moya en Valle de Agaete. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Jardín Botánico Huerto de las Flores en Centro Cultural de la Villa de Agaete. Dulceria Nublo en Cactualdea Park zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Agaete
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home "Los Veroles" with Sea View, Private Heated Pool and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home "Los Veroles" with Sea View, Private Heated Pool and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home "Los Veroles" with Sea View, Private Heated Pool and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home "Los Veroles" with Sea View, Private Heated Pool and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Agaete bevindt zich op enkele stappen van Valle de Agaete en op 5 km van Centro Cultural de la Villa de Agaete en Jardín Botánico Huerto de las Flores. Ook Playa La Caleta en Las Palmas Beaches liggen op 5 km afstand.