Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Résidence Al Ossra 1
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over gratis parking en gratis kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes. Dit vakantiehuis beschikt over een keuken, een koelkast en een televisie. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
De keukens beschikken onder meer over een koelkast.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Koelkast
Slaapkamers
2 slaapkamers
Entertainment
Tv
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.56 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Résidence Al Ossra 1 Agadir
Résidence Al Ossra 1 Private vacation home
Résidence Al Ossra 1 Private vacation home Agadir
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Agadir. Bezoek culturele hoogtepunten Openluchttheater van Agadir en Musée du Patrimoine Amazigh. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Souk El Had en La Médina d'Agadir. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Adrar Stadion of Al Inbiaate-stadion. Bekijk onze reisgids voor Agadir
Avenue Mohamed Al Fassi 229, Agadir, Souss-Massa, 80000
In de buurt
Strand van Agadir
11 min. rijden - 5.5 km
Souk El Had
7 min. rijden - 4.0 km
House of Activities Association Club
8 min. rijden - 4.4 km
Koninklijk Paleis
9 min. rijden - 4.8 km
La Médina d'Agadir
11 min. rijden - 4.8 km
Lokaal vervoer
Agadir (AGA-Al Massira) - 26 min. rijden
Restaurants
كبسة
2 min. wandelen
Mister Cook
10 min. wandelen
Café Rayane
5 min. wandelen
Brothers
10 min. wandelen
La Siciliana
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Résidence Al Ossra 1?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Résidence Al Ossra 1 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Résidence Al Ossra 1 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Résidence Al Ossra 1?
Dit vakantiehuis in Agadir ligt en op 5 km afstand van Souk El Had, La Médina d'Agadir en House of Activities Association Club. Ook Adrar Stadion en Koninklijk Paleis liggen op 5 km afstand.