Schützenrain Appartement/Fewo, Bad, WC, 2 Schlafräume 3.5-Zimmerwohnung by Interhome
Het aantal kamers in het huis bedraagt: 3. De woning is voorzien van een vaatwasser. De accommodatie beschikt over een diepvriezer. De accommodatie beschikt over een koelkast. De accommodatie beschikt over internettoegang, die u kunt gebruiken. De accommodatie beschikt over een bakoven. Het pand beschikt over een broodrooster.
In prijs inbegrepen: Bedlinnen (Eerste set) (2026-10-22 - 2027-11-30) ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) (2026-10-22 - 2027-11-30) Toeristenbelasting Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
#CH3715.779.1
Gelijkaardige accommodaties
Baslerdybli Appartement/Fewo, Bad, WC, 3 Schlafräume 4-Zimmerwohnung by Interhome
Adelboden
Baslerdybli Appartement/Fewo, Bad, WC, 3 Schlafräume 4-Zimmerwohnung by Interhome
dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Adelboden. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Zwitserse Alpen Jungfrau-Aletsch en Gasterntal. Daarnaast kun je ook Toeristisch Centrum Lenk-Simmental en Lötschentaler Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Adelboden
Station Adelboden Dorf (Silleren) - 8 min. wandelen
Sion (SIR) - 87 min. rijden
Restaurants
Restaurant Adler
27 min. rijden
Time out Pub Adelboden
12 min. wandelen
Hohliebe-Stübli
4 min. rijden
Tea Room Marmotte
27 min. rijden
Landgasthof Ruedihus
29 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Schützenrain Appartement/Fewo, Bad, WC, 2 Schlafräume 3.5-Zimmerwohnung by Interhome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Schützenrain Appartement/Fewo, Bad, WC, 2 Schlafräume 3.5-Zimmerwohnung by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Schützenrain Appartement/Fewo, Bad, WC, 2 Schlafräume 3.5-Zimmerwohnung by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Schützenrain Appartement/Fewo, Bad, WC, 2 Schlafräume 3.5-Zimmerwohnung by Interhome?
Dit appartement ligt in het centrum van Adelboden, op 5 minuten wandelen van Skigebied Adelboden en Sillerenbahn. Ook Adelboden - Eselmoos-skilift en Adelboden - Tschentenalp-skilift liggen op een kwartiertje wandelen. Station Adelboden Dorf (Silleren) ligt op 8 minuten wandelen.