SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center ligt vlak bij het strand in Tema. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Accra-winkelcentrum. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Teshie en Strand van Labadi. Reis je met kinderen? Overweeg dan Accra Zoo and Endangered Primate Breeding Centre of ga naar El Wak Stadium om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Tema
St Joseph Str 9, Community 18 Lashibi Tema, Tema, Accra
In de buurt
Accra-winkelcentrum
13 min. rijden - 16.1 km
Texpo Market
5 min. rijden - 3.0 km
The Junction Mall
6 min. rijden - 4.2 km
Titanic Beach
10 min. rijden - 6.8 km
Lancaster University Ghana
11 min. rijden - 12.0 km
Lokaal vervoer
Accra (ACC-Kotoka Intl.) - 28 min. rijden
Restaurants
Alhaji's Wife
11 min. wandelen
Fridays, Sakumono
6 min. rijden
Wakye Avenue
8 min. rijden
Vida E Caffè
6 min. rijden
last stop over Garden Bar & Restaurant
2 min. rijden
Over deze accommodatie
SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een dakterras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een bibliotheek.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), lokale shuttleservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Conciërgeservice, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Beschikt SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van USD 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er wordt een shuttleservice van/naar de luchthaven aangeboden.
Waar staat SwissGha Homes Christian Retreat and Hospitality Center?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Tema ligt vlak bij het strand, op 5 km afstand van Texpo Market en The Junction Mall. Ook Strand van Teshie en Titanic Beach liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.