Zabel Global ligt in Wuse 2, een wijk in Abuja. Maitama Farmers Market en Sahad Stores Head Quarters zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Millennium Park en Jabi Lake Park verkennen. Bekijk onze reisgids voor Abuja
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis afhaalontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 12.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Zabel Global Abuja
Zabel Global Guesthouse
Zabel Global Guesthouse Abuja
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoeveel kost een verblijf bij Zabel Global?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Zabel Global van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Zabel Global inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Zabel Global uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Zabel Global?
Dit pension ligt in Wuse 2, op 5 km afstand van Maitama Farmers Market, Embassy of Germany en Nigeriaanse Nationale Moskee. Federal Secretariat ligt op 4,6 km.