The Meridian Apartments Abuja ligt in Abuja in het stadscentrum. Maitama Farmers Market en Sahad Stores Head Quarters zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Millennium Park en Jabi Lake Park verkennen. Bekijk onze reisgids voor Abuja
56 Lobito Cres, 10, Abuja, Federal Capital Territory, 900282
In de buurt
Millennium Park
14 min. wandelen - 1.2 km
Abuja Stadium
8 min. rijden - 10.4 km
International Conference Centre
11 min. wandelen - 0.9 km
Federal Secretariat
3 min. rijden - 2.1 km
Maitama Farmers Market
3 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Abuja (ABV-Nnamdi Azikiwe Intl.) - 40 min. rijden
Restaurants
Village Chief Restaurant & Bar
7 min. wandelen
Oceans11 Seafood
2 min. wandelen
Gusto
8 min. wandelen
River Plate Garden
13 min. wandelen
Burger King
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
The Meridian Apartments Abuja
Dit appartement beschikt over een conciërgeservice, een wasserij en een 24-uurs receptie. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een zitruimte en een vaatwasser zijn enkele van de overige voorzieningen.
The Meridian Apartments Abuja heeft 10 kamers met een haardroger en gratis toiletartikelen. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Meridian Apartments Abuja?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Meridian Apartments Abuja?
Vandaag, 8 mrt. 2026, kost een verblijf bij The Meridian Apartments Abuja van één nacht voor twee volwassenen op 21 mrt. 2026 min. € 64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Meridian Apartments Abuja inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Meridian Apartments Abuja uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat The Meridian Apartments Abuja?
Dit appartement ligt in Wuse 2, op 3 km afstand van International Conference Centre, Nigeriaanse Nationale Moskee en Federal Secretariat. Ook Maitama Farmers Market en Ceddi Plaza liggen op 3 km afstand.