Geheel appartement

DECK ONE APARTMENTS

Accommodatieklasse: 4

Fotogalerie voor DECK ONE APARTMENTS

Kamer
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en een decoratief wandobject.
Een moderne keuken met granieten werkbladen, roestvrijstalen apparatuur en een zwarte afzuigkap.
Een moderne eethoek met een ronde tafel en vier stoelen, een keuken met een inbouwkoelkast en een wand met drie ronde spiegels.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel, een televisie en kunstwerken aan de muren.

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 925.1 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 379
inclusief belastingen en toeslagen
22 okt - 23 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

DECK ONE APARTMENTS

  • Appartement met een chique stijl
  • DECK ONE APARTMENTS biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
    • Lokale maaltijdbezorging, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
    • Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en gratis kranten
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij DECK ONE APARTMENTS zorgen voor veel comfort dankzij laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Balkons, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • 24 uur per dag toegang tot zwembad
  • Massages in de kamer

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis valetparkeren ter plaatse
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Chef-kokservice

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Vliegenramen

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice
  • Wasmiddel
  • Wasserette

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Elektrische adapters
  • Gratis dagelijkse kranten
  • Hulp met excursies en tickets
  • Kluisjes
  • Lokale kaarten
  • Maaltijdbezorging
  • Mobiele toegangssleutel
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Turndownservice
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 30 units
  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

  • Mastercard

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk

Over deze buurt

DECK ONE APARTMENTS ligt in Abuja. Area 1 Shopping Centre en Ceddi Plaza zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Millennium Park en Jabi Lake Park verkennen. Bekijk onze reisgids voor Abuja
Meer appartementen in Abuja
Kaart
Plot 303, behind Games Village, Kaura, Federal Capital Territory, 900103

In de buurt

  • Een groot stadion omringd door wegen en groen.
    Abuja Stadium
    6 min. rijden - 5.4 km
  • American International School Abuja
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Area 1 Shopping Centre
    5 min. rijden - 5.0 km
  • Pretpark Magicland
    5 min. rijden - 5.3 km
  • Ambassade van de Europese Unie
    7 min. rijden - 6.7 km

Lokaal vervoer

  • Abuja (ABV-Nnamdi Azikiwe Intl.) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Firewood Grill Bar
    9 min. rijden
  • Akara Cafe
    8 min. rijden
  • Truck Central
    8 min. rijden
  • Hareem Dream Lounge
    9 min. rijden
  • Dominos Pizza
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij DECK ONE APARTMENTS?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij DECK ONE APARTMENTS?

Vandaag, 21 okt. 2026, kost een verblijf bij DECK ONE APARTMENTS van één nacht voor twee volwassenen op 22 okt. 2026 min. € 379, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik bij DECK ONE APARTMENTS inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij DECK ONE APARTMENTS uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat DECK ONE APARTMENTS?

Dit appartement in Abuja ligt en op 5 km afstand van American International School Abuja, Abuja Stadium en Area 1 Shopping Centre. Ook Ambassade van de Europese Unie en Embassy of Italy liggen op 10 km afstand.