Citadines Abha ligt in Abha. Rihana-winkelcentrum en Agrab Markt zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Andalus-park en Abha Dam-meer. Ga naar Prins Sultan bin Abdul Aziz-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Albanoon Land, een topattractie die je zeker niet mag missen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Abha
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep in de douche
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
24-uursreceptie
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Sportschool
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
11 etages
140 units
Feestruimte
Gerenoveerd - juni 2022
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan SAR 172.5 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer SAR 104 voor volwassenen en SAR 104 voor kinderen
ToeslagĀ voor extra bed: SAR 172.5 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 10002608
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 19.00 uur
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiƫle sterrenclassificatie gekregen van Saudi Ministry of Tourism.
Veelgestelde vragen
Beschikt Citadines Abha over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Citadines Abha inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Citadines Abha uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Citadines Abha?
Dit aparthotel in Abha ligt op 15 km afstand van Koning Khalid-universiteit, Prins Sultan bin Abdul Aziz-stadion en Albanoon Land. Ook Rihana-winkelcentrum en Agrab Markt liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.