Gehele woning
New style of travel staying like livin - Sea Side Stay / Abashiri Hokkaidō
Dit vakantiehuis in Abashiri is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor New style of travel staying like livin - Sea Side Stay / Abashiri Hokkaidō





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 327 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 98
12 dec - 13 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Dormy Inn Abashiri Natural Hot Spring
Dormy Inn Abashiri Natural Hot Spring
- Bubbelbad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 692 beoordelingen
De prijs is € 67
14 nov - 15 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie M010009121
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
7364_1785
Over deze buurt

Abashiri, Hokkaido
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over New style of travel staying like livin - Sea Side Stay / Abashiri Hokkaidō
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Milieuvriendelijkheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in juni 2025








