Hotel La Serenissima ligt in Abano Terme. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Internazionale della Maschera Amleto e Donato Sartori en Castello di San Pelagio. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Vlinderhuis en Elfenbos en Natuurhistorisch Museum Villa Beatrice. Labirinto en Gran Teatro Geox (evenemetencomplex) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Abano Terme
Via F. Busonera 68, Abano Terme, PD, 35031
In de buurt
Parco Montirone
3 min. wandelen - 0.3 km
Parco Urbano Termale
3 min. wandelen - 0.3 km
Parco San Daniele
5 min. wandelen - 0.4 km
Columbus Thermale Zwembaden
10 min. wandelen - 0.8 km
Terme Euganee
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Terme Euganee-Abano Montegrotto - 10 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 53 min. rijden
Restaurants
Secret Bar
4 min. wandelen
Tankard
10 min. wandelen
Piccadilly
14 min. wandelen
Pizzeria Manzoni
12 min. wandelen
Pizzeria Del Corso
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel La Serenissima
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Hotel La Serenissima en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een koffiebar/café en een bar. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij Serenissima, het restaurant ter plaatse. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een businesscentrum en een bubbelbad.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad
Vergaderruimtes, een lift en gemeenschappelijke werkruimte
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
De 64 kamers hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Balkons of terrassen, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel La Serenissima?
Vandaag, 31 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel La Serenissima van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 106, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel La Serenissima?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel La Serenissima inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel La Serenissima uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel La Serenissima?
Dit wellness hotel in Abano Terme ligt op 5 minuten wandelen van Parco Urbano Termale en Parco Montirone. Ook Terme Euganee Hot Springs en Parco San Daniele liggen op 10 minuten wandelen.