Gehele woning

Holiday home in Aach with swimming pool

Fotogalerie voor Holiday home in Aach with swimming pool

Untagged
Een slaapkamer met een houten bed, een witte dressoir met decoratieve panelen, een bedlamp en een raam met uitzicht op bomen.
Een balkon met een tafel en vier stoelen, omringd door een houten hek en bomen.
Een kamer met een schuine kap, een bank, een stoel, een tafel, een potplant en een raam.
Een eetruimte met een houten tafel, witte kasten en een raam met uitzicht op bomen.

Gehele woning

115 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday home in Aach with swimming pool

  • Welkom! Frau Siska is een volledig gerenoveerd vakantiehuis, individueel en sfeervol ingericht. Het biedt plaats aan 5 gasten.

    Er zijn 2 slaapkamers en een extra slaapgelegenheid op de slaapbank. De keuken en eetkamer bevinden zich op de begane grond, terwijl de badkamer en slaapkamers op de eerste verdieping zijn. De lichte woonkamer, met een houtkachel voor gezellige avonden, bevindt zich op de tweede verdieping. Vanuit hier is het terras bereikbaar.

    De woonkamer en slaapkamers zijn voorzien van massief houten vloeren. De keuken en badkamer zijn betegeld.

    Frau Siska kenmerkt zich door een open indeling, inclusief een open trap die van de keuken naar de woonkamer leidt. Houd er daarom rekening mee dat kinderen jonger dan 5 jaar niet zijn toegestaan.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureaustoel

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 115 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Aach. Geniet van de prachtige natuur bij Kathedraal van Sint-Pieter en Duits-Luxemburgs Natuurpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Mutterhauskirche St. Josef en Mariakolom. Spee Grafkelder en St. Johann zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Aach
Meer vakantiehuizen in Aach
Kaart
Aach

In de buurt

  • Een historisch gebouw van steen met gebogen ramen en een koepel.
    Porta Nigra
    10 min. rijden - 7.5 km
  • Een historische kerk met twee torens en een grote klok.
    Kathedraal van Trier
    11 min. rijden - 7.5 km
  • Forsthaus Drachenhaus
    8 min. rijden - 5.9 km
  • Duits-Luxemburgs Natuurpark
    9 min. rijden - 8.6 km
  • Broeders Ziekenhuis Trier
    10 min. rijden - 7.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Kordel - 8 min. rijden
  • Internationale luchthaven Findel (LUX) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Gasthaus Sonnen
    4 min. rijden
  • Cafeteria Mutterhaus Mitte
    10 min. rijden
  • Burger King
    10 min. rijden
  • Hotel Park Plaza Trier
    8 min. rijden
  • Moselstrand "Moselperle" Trier
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday home in Aach with swimming pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday home in Aach with swimming pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday home in Aach with swimming pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Holiday home in Aach with swimming pool?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Aach ligt op 10 km afstand van Eifelsteig, Forsthaus Drachenhaus en Sint-Martinusabdij. Ook Beeldstock Pallien en Sint Simon en Judas liggen op 10 km afstand.