'Personeel aan onthaal niet zo vriendelijk. Bepaalde kamer 8 maanden geleden aangevraagd , en bij aankomst toch niet gekregen, omdat ze het pas toen opmerkte !
Ontbijtkoeken niet zo smakelijk . '
'we vonden het een heel geschikt hotel en zeer centraal gelegen om de omgeving van Geneve te bekijken.
Onze kamers waren beneden, wat een uitzicht gaf tegen een kale muur. Dat vonden we jammer.
Het servies en bestek zag er nieuw uit en was zeer compleet.
We misten wel een waterkoker en een koffiezetapparaat. Verder schone en nette kamers.
We willen er zeker weer een keer terug.
In het plaatsje Gex is niets te beleven,maar het ligt op een steenworp afstand van Divonne les Bain.'
'Het was klein en gehorig. Bed was vrij hard. Na de 1e nacht werden de handdoeken weggehaald en lag er niets meer! 2x gevraagd bij het restaurant, maar geen nieuwe gekregen.'
'We hebben een aangename verblijf gehad. We vonden het fijn om dichtbij de luchthaven te verblijven, we hadden overigs geen last van het vliegverkeer. Het Ibis hotel ligt wat achteraf, maar de gratis vervoerskaartjes bracht ons overal en de bus verbindingen waren zeer goed. Het is overigs ook wel lekker om na een drukke dag even rustig te wandelen in het park aan de overkant van het hotel.'
'Het is lastig in en uitstappen van het bad. Zeker als je wat ouder bent en minder mobiel. De douche is nl in het bad. Zelf geen behoefte aan een bad, Liever een douche in de badkamer.'
'We hebben 4 nachten doorgebracht in dit prima hotel. Het ligt in Versoix met een prachtig uitzicht over het meer van Genève. De trein is een paar minuten lopen en dan ben je zo midden in Genève. De veilig parkeergarage onder het hotel is gratis voor gasten. Aan de frontdesk werden we fantastisch geholpen door Elies. Niets was hem te veel. Het ontbijt was goed en Jeremy kwam regelmatig bij ons langs om te vragen of we tevreden zijn.
Voor de prijs die we betaalden vonden we dit hotel uitstekend....
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Gex de mooie natuur van Col de la Faucille. Probeer de geweldige restaurants of de gezellige koffiehuizen in dit wandelvriendelijke gebied.
"Het is lastig in en uitstappen van het bad. Zeker als je wat ouder bent en minder mobiel. De douche is nl in het bad. Zelf geen behoefte aan een bad, Liever een douche in de badkamer."
Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen van Gex?
La Petite Maison, Charming Cottage w/Scenic Views, Garden & Fire Pit: zoek je een vakantiewoning met positieve beoordelingen? Ga voor deze in Gex! Het biedt een tuin, een barbecue en wifi om het je tijdens je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. De keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Bekijk alle vakantiewoningen in Gex.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Gex wil annuleren?
Ja! De meerderheid van de hotelboekingen is volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je incheckdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, is het misschien nog mogelijk om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Gex.
Wat is de beste accommodatie voor een voordelig verblijf in Gex?
Hôtel Grand Parc is als hotel zeer populair bij onze reizigers die liever niet te veel uitgeven voor hun verblijf, en biedt fijne extra's als gratis wifi en airconditioning, op basis van de beoordelingen. Bekijk alle budgethotels in Gex.
Wat is de beste huisdiervriendelijke accommodatie in Gex?
Hôtel Grand Parc is als hotel zeer populair bij mensen die samen met hun huisdier reizen en biedt fijne extra's als een restaurant en gratis wifi voor de menselijke gasten. Zie meer huisdiervriendelijke hotels in Gex.
Welke hotels in Gex bieden een zwembad?
9Hotel Paquis: Dit hotel ligt in de buurt van Jet d'Eau-fontein. Je geniet hier van een sauna, een binnenzwembad en gratis wifi. Bekijk alle hotels met zwembaden in Gex.
Wat biedt een verblijf in Gex?
Gasten kunnen onder andere de parken bezoeken in Gex. Deze stad trekt bezoekers ook door de hartelijke mensen. Er zijn in Gex 9 hotels en andere accommodaties om uit te kiezen. Lees meer over Gex.
Welke plekken moet ik echt gezien hebben tijdens mijn tripje naar Gex?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 2 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Gex is 1658 mm.