VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse bevindt zich in Zürich Center, een wijk in Zürich, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een treinstation. Bahnhofstrasse en Lindt & Sprüngli Chocolateria zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire attracties in de buurt verkennen? Ga dan naar Zoo Zurich. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Letzigrund of Hardturm. Bekijk onze reisgids voor Zürich
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een fitnesscentrum, maar ook een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse heeft 62 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: CHF 65 per verblijf
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Borgsom: CHF 500 per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (120 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
62 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 65.0 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 45.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: CHF 500 per verblijf
Toeslag voor babybed: CHF 45.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: CHF 65.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Zijn huisdieren welkom bij VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van CHF 500 per verblijf.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse?
Dit appartement ligt in Zürich Center, op 10 minuten wandelen van Swiss Casinos Zürich en Bahnhofstrasse. Ook Helvetiaplatz en Zürcher Spielzeugmuseum liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Löwenplatz ligt op 6 minuten wandelen en naar Tramhalte Sihlstrasse is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over VISIONAPARTMENTS Zurich Militärstrasse
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,4
Locatie
7,0
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 66 van 186 beoordelingen
10 - Uitstekend
66
Gastenscore: 8 - Goed. 52 van 186 beoordelingen
8 - Goed
52
Gastenscore: 6 - Redelijk. 32 van 186 beoordelingen
6 - Redelijk
32
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 186 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 186 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
21
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Erwin
Reisde met partner
5 mrt 2025
Positief: Netheid
The location is excellent. The rooms are older and it starts to show.
We could have used a dish brush. Why provide kitchen towels but no soape or brush.
Sheets were way too short and the pillows didn't deserved that name.
But as said the location is excellent you can walk easily to the main station, city center, the old town. That's something that would make me return here.
Erwin
5 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Maroun
28 mrt 2026
Positief: Netheid
Close to train station and supermarkets. Easy to get to and from anywhere in zurich.
Just be aware, 3pm check in. No one to help you check in. And if you arrive early, no one to help.
Maroun
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rahul
24 mrt 2026
Positief: Netheid
The apartment was fine. The check in time was very strict. You can't get in before 3 PM. Also, just a few hours before checking in, they sent a form to complete for passport details which was stressful. I would have appreciated an advance heads-up to submit any documents.
Rahul
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Melina
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Muy cómodo apartamento!
Melina
6 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Selena
Reisde met partner
25 feb 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Kundenservice geht gar nicht auf Anmerkungen oder Wünsche ein. Das Zimmer war wirklich abgenutzt und auch nicht wirklich sauber (Oberflächen sichtlich schmutzig, Staub in den Ecken oder um das Bettgestell). Auf den Hinweis, dass eine Steckdose und auch eine Lampe nicht funktionieren und auch das Licht im Bad flackert, kam jemand vorbei und hat nur die Lampe repariert. Das Licht im Bad hat weiterhin geflackert. Auf die Bitte einen neuen Matrazenbezug zu bekommen, da sichtbarer Schmutz auf dem Bezug war (wurde direkt gemeldet als wir ins Zimmer gekommen sind) wurde gar nicht eingefahren bzw. ignoriert. Auf den Hinweis, dass Dinge aus der Inventarliste wie bspw. Bügelbrett und Bügeleisen fehlen, wurde ebenfalls nicht eingegangen.
Selena
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Jeremy
23 feb 2026
Location was great. Room was clean. No temperature con
Jeremy
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Rubeni
28 jan 2026
Rubeni
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel Alejandro
20 jan 2026
Daniel Alejandro
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Eliseu
14 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Foi ótima estadia, os funcionários foram todos excelentes, boa localização, quarto espectacular
Eliseu
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Fernanda
6 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer
Tudo muito limpo
Fernanda
2 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
hady
19 dec 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I got scammed via WhatsApp because they got hacked and someone reached out on WhatsApp regarding my reservation with the exact dates and details, etc… in result I lost money.
Regarding the room:
Great location BUT the room was smelly (mainly cigarette smoke) the equipments weren’t working (the hairdryer and the oven). The room is way smaller than it looks in pictures.
Check in is strictly at 3:00!
No customer service to talk to.
hady
2 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kenneth
17 dec 2025
Positief: Netheid
Apartment itself was basic and met all needs but it’s the company themselves I take issue with. Contacted on two separate occasions from scammers claiming to be visionapartments. Please be vigilant when communicating with this company. Also beware of fraudulent charges post your stay. We checked out at 10:00 and by 13:30 had an email stating towels and bath mat had stains that could not be removed
Kenneth
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jamie, Vaudreuil
Reisde met familie
9 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super clean room and easy to access. Great location near the train station within walking distance to major attractions.
Jamie
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Serhat
Reisde met familie
8 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfect location. Its only a ten minute walk. Clean and useful for prepare meal
Serhat
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Nelson
7 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Clean, modern, good wifi, great location. The kitchen amenities a plus although we did not use it. There is no front desk on site but there is enough bathroom supplies for about 5 days. Cleaning is done only every 7 days. The only potential problem is if a problem arise such as a plumbing or room temperature issue I am not sure how it can be addressed timely. Double bed is not very comfortable for a couple. Overall this property is great and may consider staying again.
Nelson
3 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Laura
5 dec 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Was not clean
Laura
3 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Samuel
2 dec 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
A hospedagem deixou bastante a desejar. A roupa de cama era de baixa qualidade e os travesseiros eram muito ruins, o que prejudicou o conforto. O espaço também precisava de manutenção: cortinas rasgadas e piso sujo, além da falta total de limpeza nos quartos durante a estadia. Outro ponto negativo é que, ao reservar, filtramos como hotel, mas era na verdade um Airbnb, informação que não ficou clara no anúncio.
Ponto positivo: a localização é muito boa e o check-in foi simples e prático.
Infelizmente, a experiência geral não foi positiva.
Samuel
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
CARLOS
Reisde met partner
23 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location
CARLOS
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Rachel
Reisde met partner
17 nov 2025
Positief: Netheid
The shower door did not stay closed making the bathroom very wet. We only received one pillow each and I wouldnt even consider it a pillow- it was a pancake. The room got very quickly.
Rachel
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Francis
13 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Super bien positionné en plein cœur de centre ville et à côté de la gare la seule chose que je rajouterais … un grille pain
Je recommande sans hésitation
Francis
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Nathalie
12 nov 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
La localisation, les commodités et le personnel
Nathalie
7 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Freja
19 okt 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Okay - men ikke godt
Fint værelse - men til prisen kunne lidt mere godt forventes. Der var ikke en rigtig dør ud til toilettet og badeværelses-fanen larmede rigtig meget. Værelset var meget varmt og der var ikke nogle fjedre tilbage i sengen. Beliggenheden trak op og det var rart med et lille køkken.
Freja
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
marco
Reisde met familie
11 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Muy conveniente por su ubicación y equipamiento del apartamento.
marco
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Maite
Reisde met familie
5 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The park in front of the building is scary.
Maite
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Linda
29 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Mycket bra läge, endast ca 10 min promenad från centralstationen. Nära centrum, lätt att ta sig gående överallt.