Nani City Hotel bevindt zich in Zürich Center, een wijk in Zürich, en ligt in de uitgaansbuurt. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Bahnhofstrasse en Lindt & Sprüngli Chocolateria. Oude Botanische Tuin en Urania Sternwarte zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Zürich
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: CHF 15 per persoon
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Pantoffels
Meer
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 22.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer CHF 15 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nani City Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Nani City Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Nani City Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Nani City Hotel?
Dit hotel ligt in Zürich Center, op 15 minuten wandelen van Helvetiaplatz en Bahnhofstrasse. Ook St. Josef Kirche en Swiss Casinos Zürich liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Helvetiaplatz ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Tramhalte Backeranlage is het 6 minuten wandelen.