Gehele chalet

De Glamping - Tiny House Red | 5p

Fotogalerie voor De Glamping - Tiny House Red | 5p

Een keuken met witte kasten, een houten aanrecht, een spoelbak en een raam met uitzicht op een terras.
Een slaapkamer in loftstijl met een schuine kap, een hanglamp, een inbouwkruk en een raam met gordijnen.
Een compacte keuken met een houten aanrecht, een spoelbak en een eethoek met een bank en tafel.
Een rood gebouw met een terras, twee stoelen en een tafel.
Een compacte keuken met een houten trap, een eethoek met een tafel en stoelen, en uitzicht op het groen door grote ramen.

Gehele chalet

3 slaapkamers1 badkamer30 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 416
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

De Glamping - Tiny House Red | 5p

  • Geniet van een bijzondere glampingervaring in deze sfeervolle Tiny House, geschikt voor maximaal 5 personen. Deze compacte maar verrassend complete accommodatie combineert het comfort van thuis met de rust en vrijheid van een verblijf midden in de natuur. Dankzij de rustige ligging en het vrije uitzicht over het speelveld geniet je volop van het buitenleven en prachtige zonsondergangen.





    De Tiny House is slim ingericht en beschikt over een volledig uitgeruste keuken met gasfornuis, koelkast, Nespresso-apparaat, waterkoker en compleet servies. Daarnaast is er een eigen badkamer met douche en toilet, airconditioning en comfortabele slaapplaatsen. Op de bovenverdieping bevinden zich een tweepersoonsbed (ook als twee losse bedden op te maken) en een eenpersoonsbed. Beneden kan de zitbank worden omgevormd tot een comfortabele twijfelaar, waardoor de accommodatie geschikt is voor maximaal vijf personen.





    Buiten vind je een gezellige overdekte veranda met een loungebank en picknicktafel, de ideale plek om samen te ontbijten, te ontspannen of te genieten van de groene omgeving.





    Als gast van De Glamping maak je gebruik van alle faciliteiten op het terrein, zoals het buitenzwembad, speelvoorzieningen, sportactiviteiten, recreatieruimte en gezellige ontmoetingsplekken. Ook is de privé eco-wellness inbegrepen bij je verblijf en vooraf te reserveren. Hier geniet je midden in de natuur van een sauna, jacuzzi, verwarmd zwembad, buitendouche en andere wellnessfaciliteiten. Voor een optimale wellnesservaring wordt de wellness gebruikt zonder reguliere badkleding.





    Daarnaast ligt De Glamping direct naast Center Parcs De Eemhof, waardoor extra activiteiten en waterpret altijd binnen handbereik zijn. Zo combineer je comfort, natuur, ontspanning en beleving tijdens een unieke glampingvakantie.





    Deze Tiny House is de ideale keuze voor gezinnen en kleine gezelschappen die op zoek zijn naar een sfeervol verblijf midden in de natuur, met alle comfort binnen handbereik.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Waterpark
  • Pretpark in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 30 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Check-in 15:00-20:00

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Handdoektoeslag: EUR 5 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze chalet ligt in Zeewolde nabij pretparken. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Muurhuizen en Oude Haven. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Action Factory en Wijngaard Aan de Breede Beek. Labyrint en Kunstlinie Almere Flevoland KAF zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Zeewolde
Meer chalets in Zeewolde
Kaart
Zeewolde

In de buurt

  • Een stadsgezicht in de schemering met verlichte gebouwen en een bouw kraan.
    Amsterdam RAI
    38 min. rijden - 59.6 km
  • Een stadion omringd door stadsgebouwen en snelwegen.
    Johan Cruijff ArenA
    38 min. rijden - 56.8 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur en een klokkentoren.
    De Dam
    45 min. rijden - 62.1 km
  • Een park met kersenbloesems, een modern gebouw met glazen gevel en een bord met daarop Museum Van Gogh.
    Van Gogh Museum
    46 min. rijden - 63.5 km
  • Action Factory
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Nijkerk - 13 min. rijden
  • Luchthaven Schiphol (AMS) - 73 min. rijden

Restaurants

  • Eemhof watersport @ Beachclub
    8 min. rijden
  • Buitenbar 'T Centrum
    14 min. rijden
  • Grand Café
    9 min. rijden
  • Strandhuys
    9 min. rijden
  • Aqua Mundo Bar
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt De Glamping - Tiny House Red | 5p over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij De Glamping - Tiny House Red | 5p?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij De Glamping - Tiny House Red | 5p van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 416, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij De Glamping - Tiny House Red | 5p?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij De Glamping - Tiny House Red | 5p inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij De Glamping - Tiny House Red | 5p uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat De Glamping - Tiny House Red | 5p?

Deze chalet in Zeewolde ligt op 4,3 km van Action Factory en op 20 km afstand van Labyrint en Strand Nulde. Ook De Kemphaan en Wijngaard Aan de Breede Beek liggen op 20 km afstand.