Gehele chalet

De Glamping - 2 1/2-Family Combo

Fotogalerie voor De Glamping - 2 1/2-Family Combo

Een slaapkamer met stapelbed, houten vloer, een plankenrek en een wandlamp.
Een camping met twee houten blokhutten, elk voorzien van een veranda en een trap naar de ingang.
Een gezellige kamer met een houten bank, een sofa en een klein tafeltje. Er staan planten en er is een raam met uitzicht.
glamping-zeewolde-safaritent_2022-10-02_om_12.41.15.jpeg
Drie houten hutten met buitentoestappen, gelegen in een grasrijk gebied met dichte bomen op de achtergrond.

Gehele chalet

5 slaapkamers2 badkamers100 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 682
inclusief belastingen en toeslagen
22 nov - 23 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

De Glamping - 2 1/2-Family Combo

  • De Combo Lodge is de perfecte accommodatie voor families, vriendengroepen of meerdere gezinnen die graag samen verblijven. Deze bijzondere combinatie bestaat uit twee sfeervolle lodges en een extra slaaplodge, waardoor je met elkaar geniet van één vakantieplek, terwijl er voldoende ruimte blijft voor privacy en een eigen plek. De accommodaties liggen aan een ruime autovrije speelweide waar kinderen veilig kunnen spelen en zich urenlang kunnen vermaken.





    Binnen vind je sfeervolle woonruimtes, comfortabele zitplekken en volledig ingerichte keukens met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Dankzij de verschillende verblijfsruimtes is er volop gelegenheid om samen te eten, bij te praten en te genieten van quality time, zonder dat het ten koste gaat van comfort of ruimte. Met plek voor maximaal 13 personen is De Combo Lodge ideaal voor twee gezinnen die samen op vakantie gaan, families met kinderen en kleinkinderen of vriendengroepen die willen genieten van de natuur.





    Buiten ervaar je het echte glampinggevoel. Begin de dag met een ontbijt op de veranda, geniet van lange avonden in de buitenlucht en kijk uit over de speelweide terwijl de kinderen spelen. De combinatie van ruimte, natuur en gezelligheid maakt deze accommodatie uniek voor een ontspannen vakantie samen.





    Als gast van De Glamping kun je bovendien gebruikmaken van de wellnessfaciliteiten. De wellness is inbegrepen bij je verblijf en kan vooraf worden gereserveerd voor een heerlijk ontspannen moment. Geniet van de sauna, jacuzzi, het verwarmde zwembad en de overige wellnessfaciliteiten midden in de natuur. Voor een optimale wellnesservaring wordt de wellness gebruikt zonder reguliere badkleding.





    Daarnaast profiteer je van alle faciliteiten van De Glamping, zoals het zwembad, de speelvoorzieningen en de gezellige ontmoetingsplekken. Ook ligt De Glamping direct naast Center Parcs De Eemhof, waardoor extra activiteiten en waterpret altijd binnen handbereik zijn.



    De Combo Lodge biedt een unieke combinatie van samen zijn, comfort, ruimte en ontspanning midden in de natuur.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Waterpark
  • Pretpark in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 100 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Handdoektoeslag: EUR 5 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze chalet ligt in Zeewolde nabij pretparken. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Oostvaardersplassen en Strand Nulde. Daarnaast kun je ook Kunstlinie Almere Flevoland KAF en Singer Laren bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Spant! en Studio 22 Mediapark Sumatralaan. Bekijk onze reisgids voor Zeewolde
Meer chalets in Zeewolde
Kaart
Zeewolde

In de buurt

  • Een stadsgezicht in de schemering met verlichte gebouwen en een bouw kraan.
    Amsterdam RAI
    38 min. rijden - 59.6 km
  • Een stadion omringd door stadsgebouwen en snelwegen.
    Johan Cruijff ArenA
    38 min. rijden - 56.8 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur en een klokkentoren.
    De Dam
    45 min. rijden - 62.1 km
  • Een park met kersenbloesems, een modern gebouw met glazen gevel en een bord met daarop Museum Van Gogh.
    Van Gogh Museum
    46 min. rijden - 63.5 km
  • Action Factory
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Nijkerk - 13 min. rijden
  • Luchthaven Schiphol (AMS) - 73 min. rijden

Restaurants

  • Eemhof watersport @ Beachclub
    8 min. rijden
  • Buitenbar 'T Centrum
    14 min. rijden
  • Grand Café
    9 min. rijden
  • Strandhuys
    9 min. rijden
  • Aqua Mundo Bar
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt De Glamping - 2 1/2-Family Combo over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij De Glamping - 2 1/2-Family Combo?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij De Glamping - 2 1/2-Family Combo van één nacht voor twee volwassenen op 22 nov. 2026 min. € 682, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij De Glamping - 2 1/2-Family Combo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij De Glamping - 2 1/2-Family Combo inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij De Glamping - 2 1/2-Family Combo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat De Glamping - 2 1/2-Family Combo?

Deze chalet in Zeewolde ligt op 4,3 km van Action Factory en op 20 km afstand van Labyrint en Strand Nulde. Ook De Kemphaan en Wijngaard Aan de Breede Beek liggen op 20 km afstand.