Geheel appartement
El Encanto del Casco III
Fotogalerie voor El Encanto del Casco III





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer2 badkamers50 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Silken Casa Platerias Siglo XV
Silken Casa Platerias Siglo XV
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Ontbijt beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 68 beoordelingen
De prijs is € 76
inclusief belastingen en toeslagen
2 mrt - 3 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VU-ZA-24-056, ESFCTU0000500180011462330000000000000000VU-ZA-24-0568
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
668465
Over deze buurt

Zaragoza
In de buurt
Plaza de España5 min. wandelen - 0.4 km
Romeinse muur6 min. wandelen - 0.6 km
Plaza del Pilar9 min. wandelen - 0.8 km
Basilica de Nuestra Señora del Pilar9 min. wandelen - 0.8 km
Palacio de la Aljafería12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Station Zaragoza el Portillo - 15 min. wandelen
- Zaragoza (ZAZ) - 20 min. rijden
Restaurants
- El Calamar Bravo4 min. wandelen
- Matisse3 min. wandelen
- Cafeteria Via Augusta3 min. wandelen
- Croquetarte1 min. wandelen
- Lateral3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over El Encanto del Casco III
Beoordelingen
9,8





