Hotel Donat All Inclusive bevindt zich in Borik, een wijk in Zadar, en ligt aan het strand. Bezoek Stadsmuren en Ridderspaleis, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum City Galleria en Kalelarga. Overweeg Arsenal Zadar voor een avondje uit of Labirint Moći als je met het hele gezin op reis bent. Duiken, zeilen en surfen/bodyboarden, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Zadar
Majstora Radovana 7, Zadar, 23000
In de buurt
Kolovare-strand
7 min. rijden - 4.0 km
Borik Strand
2 min. wandelen - 0.2 km
Strand Puntamika
10 min. wandelen - 0.9 km
Smalle Strand
11 min. wandelen - 1.0 km
Forum
5 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Zadar (ZAD) - 29 min. rijden
Restaurants
Spar Bar
14 min. wandelen
Šime - Restaurant Pizzeria
12 min. wandelen
Mamma Mia
14 min. wandelen
Konoba Galeb
11 min. wandelen
Falkensteiner Tramontana Bar
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Donat All Inclusive
Hotel met een all-inclusive formule en een gezinsvriendelijk beleid in Borik
Overweeg een verblijf bij Hotel Donat All Inclusive en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een speeltuin. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en conferentieruimte.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een outdoor tennisbaan, een 24-uurs receptie en geldautomaat/bankservice
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 240 kamers zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Televisies van 25 inch met satellietzenders
Dagelijkse schoonmaak en bureaus
All-inclusive details
Dit hotel is all-inclusive. Het eten en drinken ter plaatse is bij de kamerprijs inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Alle buffetmaaltijden, snacks en bepaalde dranken zijn inbegrepen
In één of meer zaken is het aantal en type dranken beperkt
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Gratis kinderclub
Outdoor tennisbaan
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Gratis kinderclub
Gratis kinderopvang
Kinderspeelgoed
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Voorzieningen
24-uursreceptie
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
372 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 gebouwen
3 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 25 inch met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het all-inclusive tarief van deze accommodatie is uitsluitend inclusief drankjes (tafelwijn, bier en frisdranken) bij de maaltijden en in de bar tussen 10.00 en 22.00 uur. Buiten deze tijden worden er kosten gerekend voor eten en drinken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Donat All Inclusive over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Donat All Inclusive?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Donat All Inclusive van één nacht voor twee volwassenen op 20 mei 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Donat All Inclusive?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Donat All Inclusive inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Donat All Inclusive uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Is Hotel Donat All Inclusive all-inclusive?
Ja, dit is een all-inclusive accommodatie. Het eten en drinken is bij de prijs inbegrepen (er zijn beperkingen van toepassing).
Waar staat Hotel Donat All Inclusive?
Dit hotel in Borik ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Borik Strand en Strand Puntamika. Ook Smalle Strand en Zadar Station liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Donat All Inclusive
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,6
Locatie
7,6
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 74 van 371 beoordelingen
10 - Uitstekend
74
Gastenscore: 8 - Goed. 156 van 371 beoordelingen
8 - Goed
156
Gastenscore: 6 - Redelijk. 97 van 371 beoordelingen
6 - Redelijk
97
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 371 beoordelingen
4 - Matig
25
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 371 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Wiel
15 okt 2024
Positief: Personeel en service
Prijs /Kwaliteit is goed.
Wiel
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jos
8 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
All inclusive hotel dat als vergane glorie gekenmerkt mag worden. Geen lift. Wel schoonnen oke. Mooi zwembad, ligwei met bedden en de zee vlakbij.
Jos
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
ANNE
25 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed hotel,lawaai tieners
Het hotel is goed,maar toen er bussen vol met tieners aankwamen was dit veel minder. Ze maakten veel lawaai tot 3u in de ochtend. Ik heb niks kunnen slapen. Waarom dit niet splitsen,...
ANNE
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
JEONG SEOK
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
편안하고 조용한 호텔이었음.
JEONG SEOK
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARK
5 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hotel
Fantastic hotel had a brilliant time. The staff were excellent and very helpful. Lovely food too with a great variety of food.
MARK
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lala
27 aug 2025
Positief: Personeel en service
tutto ok ma bisogna controllare bene che sia ben pulito piatti, posate, bicchieri e tazze nel ristorante e bar,, cibi ottimi, personale simpatci, check in veloce
Lala
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martina
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was quite.
Just a waren up at 2.30 missed and on asking why, I was told that the receptionist rang the room number.
But no sound was heard and anyway, one should wait until the person answers.
Or go to the room.
Also last minute on leaving I was told to pay the local tax, which one could have done on arrival or when visiting the reception.
The prebooked lunchpaket
was forgotten to be handed over early morning.
Everything else was excellent.
Martina
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Werner
17 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gerne wieder!
Sehr nettes Resort, sauber, am Wasser, kostenloses Parken und super leckeres Essen, sehr freundliches Personal
Werner
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Édson N
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
O hotel precisa de uma reforma! Esta muito velho! Comida e bebidas boas.
Édson N
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yolanne
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Older hotel but comfortable. Beautiful balcony overlooking the beach. All inclusive is great. No air con so had to leave balcony door open overnight for cool breeze.
Yolanne
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mary Grace
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are very kind and helpful. All inclusive food was great and lots of options. We enjoyed our stay and we will definitely come back. Highly recommended.
Mary Grace
7 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Malcolm
22 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our second stay at donat and enjoyed the experience once again!
Malcolm
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nigel
20 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The hotel was good value for money. The food was a little cold, especially the cooked breakfast.
Nigel
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos alberto
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy dentro de los estándares normales, buen ambiente, buena relación calidad precio.
Carlos alberto
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lea
14 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
All incusive hotelli rannalla
Hotelli on vanha, mutta ihanalla paikalla. Ruoka ja juomat all inclusivessa hyvät ja monipuoliset.
Lea
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lala
31 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ottimo
we had a great stay in this hotel, we book all inclusive, lots of food selections in the restaurant, unlimited drinks from morning up to 10 pm,, beach front, and they have swimming pool and garden where you can stay, every night they play live music where you dance and sing, lots of fun,
Lala
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonuz
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Mycket valuta för pengar. Mycket god mat med varierande maträtter speciellt olika fiskar inkluderat de alla bästa från Adriatiska havet. Mycket höga hygieniska krav i matlagningen och serveringen som gör att man slipper turistsjukan. Alldeles i närheten av den bästa stranden i Zadar området.
Jonuz
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Erwin
13 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Sehr freundliche Mitarbeiter die überall helfen. Essen sehr gut.
Erwin
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
23 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Maden var god. Beliggenheden var rigtig god. Hotellet er temmelig slidt men der var det nødvendige.
Peter
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Andreas
23 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Det som var fantastiskt bra var läget. Väldigt nära havet.
Annars var det ett slitet hotell. Vårt rum luktade lite lustigt. V äldigt dålig mat i deras all inlusive och oengagerad personal överlag på hotellet.
Andreas
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Joakim
8 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Stay away from the pool area
It was okay, food need to improve, terrible noice around the pool area then need to lower the volume a lot …
Other than that it was okay
Joakim
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
irma
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prisvärt
Min andra vistelse här. Läget vid stranden och med bra bussförbindelse till city är mycket bra. Maten är vällagad och god, det finns mycket att välja på. Personalen är trevlig och hjälpsam såväl reception som restaurang och städ. Det enda som stör är att det ofta spelas musik på mycket! hög volym i ba
ren och på poolområdet.
irma
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Werner
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hat uns gut gefallen!
Schönes Ambiente und Lage, sehr nettes Personal. Immer wieder!
Werner
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marija
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles perfekt
Marija
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Antony
18 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten