Breng een ontspannen vakantie door in deze prachtige vakantiewoning op het charmante eiland Olib.
Welkom in deze mooie en gezellige vakantiewoning in een modern flatgebouw. Het appartement bevindt zich op de 1e verdieping en biedt goede faciliteiten en een mooie inrichting. In de woonkamer kun je het jezelf gemakkelijk maken of kaarten aan de eettafel. Neem je dagelijkse maaltijden op het grote balkon en maak plannen voor je excursies op het eiland.
Je komt op het eiland aan met de dagelijkse veerboot vanuit Zadar. Het eiland is bereikbaar met de auto, die bij de flat geparkeerd staat. Het is niet toegestaan om op het eiland te rijden, behalve bij aankomst en vertrek.
Ontdek daarom het kleine eiland met prachtige zand- en kiezelstranden. Een van de beroemdste zandstranden in de Adriatische Zee, Slatina, ligt op het eiland. Hier kun je vele uren baden en zonnebaden. Olib heeft een gemeentelijk zandstrand met een betonnen oever, douches, toiletten en kleedkamers. Je kunt er beachvolleyballen en er is een park voor kinderen. Voor wie van schaduw houdt, is er een dennenbos in de buurt en een taverna en café aan de kust. Het eiland Olib heeft wegen en paden voor korte en lange wandelingen, en sommige wegen zijn ook geschikt om te fietsen. Ontdek het eiland en geniet van de rust en de natuur.
Let op: Olib heeft geen waterleiding, maar de bewoners maken gebruik van regenwatertanks of grondwater. Dit water, als het niet gezuiverd is, mag niet gebruikt worden om te drinken, maar er moet verpakt water gekocht worden in de winkel. De flat heeft een drinkwaterzuiveringsinstallatie.
dit appartement ligt aan het water in Zadar. Bezoek Sveti Petar-fort en Vuurtoren van Veli Rat, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Silba en Strand van Zrće. Bekijk onze reisgids voor Zadar
Zijn huisdieren welkom bij Amazing apartment in Olib with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Amazing apartment in Olib with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amazing apartment in Olib with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Amazing apartment in Olib with WiFi?
Dit appartement ligt aan het water, op 13,9 km van Silba en op 32 km afstand van Sveti Petar-fort en Begraafplaats van Sint-Pieter Petar. Ook Voormalig Nationaal Huis en Maritiem Educatief Centrum van Losinj liggen op 52 km afstand.