Oyado Uraku

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 120
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
20 van 20 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 5 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 5 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoons futon

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoons futon

Kamer

  • Max. aantal: 9
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Oyado Uraku ligt in Yufuin-onsen, een wijk in Yufuin. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Warmwaterbronnen van Beppu en Aso Kuju National Park. Daarnaast kun je ook Norman Rockwell-museum van Yufu en Glas-in-loodmuseum van Yufu bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Kijima Kogen-park en Beppu Rakutenchi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Yufuin
Kaart
2868-5, Kawakami, Yufuin-cho, Yufu-city, Yufu, Oita Prefecture, 879-5102

In de buurt

  • Een kunstgalerie met houten vloeren en een lange gang vol ingelijste kunstwerken.
    Norman Rockwell-museum van Yufu
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een kamer met wandplanken vol kleurrijke lampen, een glas-in-loodraam met een vogel, en een tafel met een kaars.
    Glas-in-loodmuseum van Yufu
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een rustig meer, omringd door bergen en bomen.
    Kinrin-ko
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Yunotsubo Kaido
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Openluchtmuseum Kyushu Yufuin
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Yufu - 7 min. wandelen
  • Oita (OIT) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Milch
    9 min. wandelen
  • こうき・由布隠酒家そば
    6 min. wandelen
  • 温川
    16 min. wandelen
  • 豊後肉汁うどん
    10 min. wandelen
  • 日本茶5toku
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Oyado Uraku

  • Hotel in Yufuin-onsen
  • Oyado Uraku heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Oyado Uraku inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Oyado Uraku?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Oyado Uraku van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 120, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Oyado Uraku uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Oyado Uraku?

Dit hotel ligt in Yufuin-onsen, op 10 minuten wandelen van Norman Rockwell-museum van Yufu, Glas-in-loodmuseum van Yufu en Yufuin Trick Art Meikyukan Museum. Ook Yunotsubo Kaido en Unagihime-heiligdom liggen op 10 minuten wandelen. Station Yufu ligt op 7 minuten wandelen.