Aparthotel
COMICO ART HOUSE YUFUIN
Aparthotels in Yufuin met kitchenettes en wasmachines/droogkasten
Fotogalerie voor COMICO ART HOUSE YUFUIN





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 480
27 jan - 28 jan 2026
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Traditioneel huis, 2 slaapkamers, terras, uitzicht op tuin laden

Traditioneel huis, 2 slaapkamers, terras, uitzicht op tuin
Hoogtepunten
Een patio
Een koer
Een aparte eetruimte
In eigen stijl gemeubileerd
In eigen stijl ingericht
Klimaatregeling
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Alle foto's voor Traditioneel huis, 1 slaapkamer, terras, uitzicht op tuin laden

Traditioneel huis, 1 slaapkamer, terras, uitzicht op tuin
Hoogtepunten
Een patio
Een aparte eetruimte
Klimaatregeling
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Een wasmachine en droogkast
Aparte slaapkamer
Een haardroger
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

2995-1 Yufuincho Kawakami, Yufu, Oita, 879-5102
Over deze accommodatie
COMICO ART HOUSE YUFUIN
Aparthotels in Yufuin met kitchenettes en wasmachines/droogkasten
Dit aparthotel beschikt over gratis parking. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een wasmachine/droogkast en een kitchenette met een koelkast. Een eetruimte, een haardroger en een kluis zijn enkele van de overige voorzieningen.
COMICO ART HOUSE YUFUIN heeft 2 kamers met een wasmachine/droogkast en een kluis. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van pantoffels en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps).
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Er zijn outdoorwarmwaterbronnen ter plaatse. De temperatuur van de warmwaterbronnen is ingesteld op 42 °C.
Gelijkaardige accommodaties

Yufuin Yamaboushi
Yufuin Yamaboushi
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Schoonmaakservice
9.0 van 10, Fantastisch, 52 beoordelingen
De prijs is € 104
8 jan - 9 jan 2026
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: JPY 250.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,4








