Villa, verbouwd in 2025 en gelegen in de omgeving van Yoron Island Akasaki Lighthouse
St.Maire YORON bevindt zich dicht bij Akasaki Limestone Cave en Yurigahama Beach en biedt een terras, een vuurkorf en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en autoverhuur ter plaatse.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Gratis vervoer van/naar de veerbootterminal, gratis fietsen ter plaatse en karaoke
Meertalig personeel, tuinmeubelen en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij St.Maire YORON hebben voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
2 badkamers met bubbelbaden en regendouches
Lcd-televisies van 80 inch met Netflix, streamingdiensten en kabelzenders
deze villa ligt vlak bij de luchthaven en aan het strand in Yoron. Yoron Island Akasaki Lighthouse en Volksdorp van Yoron zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Akasaki Limestone Cave en Udonosu-strand. Ook Ajinezusakae Shrine en Southern Cross Center zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en grotten verkennen. Bekijk onze reisgids voor Yoron
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij St.Maire YORON van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 1.518, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij St.Maire YORON?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij St.Maire YORON inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij St.Maire YORON uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat St.Maire YORON?
Deze villa in Yoron ligt aan het strand, in een nationaal park en op 15 minuten wandelen van Yoron Island Akasaki Lighthouse en Akasaki Limestone Cave. Ook Ajinezusakae Shrine en Southern Cross Center liggen op 5 km afstand.