Gaia Cosmo Hotel ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Yogyakarta. Bezoek culturele hoogtepunten Affandi museum en Pakualaman-paleis. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Prambanan-tempel en Bank Indonesia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij GOR Amongraga of Stadion Maguwoharjo. Bekijk onze reisgids voor Yogyakarta
Jl. Ipda Tut Harsono No 6, Timoho, Yogyakarta, 55165
In de buurt
Gembira Loka dierentuin
7 min. wandelen - 0.7 km
GOR Amongraga
11 min. wandelen - 1.0 km
Jogja Expo Center
17 min. wandelen - 1.5 km
Sunan Kalijaga State Islamic University Yogyakarta
2 min. rijden - 1.8 km
Lippo Plaza Jogja
2 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
Treinstation van Yogyakarta - 12 min. rijden
Yogyakarta (JOG-Adisucipto Intl.) - 17 min. rijden
Restaurants
Soto Kadipiro
2 min. wandelen
Bakso Bom Mas Aris
4 min. wandelen
Ingkung Grobog
1 min. wandelen
@hom Premiere Timoho
1 min. wandelen
Mie Djogja - Ayam Penyet Ampiran
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Gaia Cosmo Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Malioboro Street
Een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een businesscentrum vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Gaia Cosmo Hotel. Het plaatselijke restaurant met Aziatische gerechten, Semeja, serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Conciërgeservice, een 24-uurs receptie en vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
De 179 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: IDR 90.000 tot 90.000 per persoon
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Semeja
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
9 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2016
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 10 kinderen van 4 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer IDR 90000–90000 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 8120108860996
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gaia Cosmo Hotel Yogyakarta
Gaia Cosmo Yogyakarta
Gaia Cosmo
Gaia Cosmo Hotel Hotel
Gaia Cosmo Hotel Yogyakarta
Gaia Cosmo Hotel Hotel Yogyakarta
Veelgestelde vragen
Beschikt Gaia Cosmo Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Gaia Cosmo Hotel?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Gaia Cosmo Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 44, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Gaia Cosmo Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Gaia Cosmo Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Gaia Cosmo Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Gaia Cosmo Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Gaia Cosmo Hotel?
Dit hotel ligt in het centrum van Yogyakarta, op 2 km afstand van Gembira Loka dierentuin, Faculteit van Industriële Technologie en GOR Amongraga. Ook Sunan Kalijaga State Islamic University Yogyakarta en Jogja Expo Center liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Gaia Cosmo Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 73 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 73 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 73 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 73 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 73 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Nathalie
Zakenreiziger
7 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nathalie
6 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Yahia
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecte hotel. Super vriendelijke personeel. Zij maken jouw verblijf erg aangenaam.
Kwaliteit van het eten was subliem.
Yahia
3 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Gino
Reisde met partner
19 jun 2024
Negatief: Netheid
Tijdens onze rondreis door Java was dit één van onze tussenstops voor een langer aantal dagen. Helaas zijn we hier na 4 nachten en het zien van alle bezienswaardigheden snel vertrokken. Continu insecten in de kamer zoals mieren en op een ochtend zelfs een kakkerlak bij deur. Het ontbijt is ook beperkt qua westers aanbod. De opties voor lunch en avond eten zijn daarentegen prima. Niet helemaal zoals we verwacht hadden in deze prijs categorie en sterren kwalificatie.
Gino
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Rowan
14 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeker de moeite waard om terug te komen
Echt een TOP hotel met TOP service. We sliepen maar 1 nacht in het Gaia Cosmo Hotel, maar ze probeerden alles naar onze zin te maken. Dit hotel is echt een boetiek hotel, modern! De prijzen van het eten en drinken zijn prima en een stuk goedkoper dan in Bali. De receptionisten waren erg belangstellend en probeerden met ons mee te denken als we ergens naar toe wilden!
Ik zou hier zeker willen terug komen 😊
Rowan
1 nacht verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Michelle
Reisde met partner
9 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Contated the hotel through Expedia to arrange a transfer and they didnt get back to me. No welcome drink or automatic assistance
with luggage. There was no fridge in the room, wasnt that impressed with the balcony, which you could see into another room and the partition screen was at the main corridor of the floor and when it was windy the metal attachments were banging. Safe is too low down in the cupboard, had to get on our hands and knees, should be higher. There was noone to greet us for breakfast the first day and no explanation of it being a buffet or table service. Asked for a peppermint tea for breakfast but was told i would need to pay extra for this, despite the fact there was loads of coffees you could choose. On the first night we ordered food and beers, and then we got told they only had one small beer left and 3 large, which seems strange in an international hotel. Then it took 30 mins for someone to take our order in an empty restaurant. The food was really good though.We tried to order a bottle of red wine at the roofftop bar but they didnt have the one we wanted and they offered a more expensive one. We went back 2 days later to order the wine again and they still didnt have it in... again for a hotel, a poor show. Location is 3k out of the main hub, cant really walk anywhere, no decent amenities around. Would stay here for a few days if visiting the temples but not for any longer.
e room,
Michelle
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Manfred
5 aug 2025
Manfred
3 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Joanna
31 jul 2025
Joanna
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met familie
23 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Located a 20mins (min) drive from the main shopping area and attractions.
Very clean and comfortable for a family of 4. Reception staff very helpful. Restaurant wait staff very slow and don't clear tables
Amanda
6 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Rupert
26 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rupert
3 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Connie
Reisde met een groep
13 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Connie
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Edward Charles, Parkland County
29 sep 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Edward Charles
12 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Taylor
Reisde met familie
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
So that we're on the same page here, Yogyakarta sucks. You can't walk anywhere, not even really one block from the hotel. The air is dirty from the millions of scooters and there's not much to do outside of the two big temples far out of town. Given that as the baseline, the Gaia Cosmo is a decent hotel. Our room was nice and quiet and the lobby is nice. The staff is friendly and accommodating. They do serve this stomach-churning gross Asian breakfast buffet that smells so strong. I would stay here again, but I'm never going to Java another time in my life.
Taylor
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Zaher
Reisde met familie
31 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zaher
3 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Simon
Reisde met familie
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mixed, but with great staff
This was a very mixed stay.
Positives
+Staff were great throughout the hotel. They tried very hard to help.
+Restaurant staff lovely.
Negatives
- very little sound insulation in the rooms. It was very difficult to get any sleep the first night. Children running in the corridors until 2am. Could hear everything from the room next door.
- the room was very warm.
- shower not very clean. Rest of hotel fairly clean.
I probably would not pick this hotel again. The staff were lovely though.
Simon
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
surintorn
22 jun 2024
surintorn
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Stephane
16 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sejiur d une nuit aux alentours de yogiakarta
Stephane
1 nacht verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Kaleo
26 apr 2024
Kaleo
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Dilini
1 jan 2024
Dilini
2 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
guek lian
Reisde met een groep
13 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Coffee house sell good coffee
guek lian
3 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Nobuo
5 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is nice.
Nobuo
5 nachten verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
RANA
Reisde met familie
27 sep 2023
Negatief: Personeel en service
RANA
4 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Minako
Reisde met een groep
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten