Hotel Lavender ligt in Bahan, een wijk in Yangon. Bezoek Zoölogische Tuinen van Rangoon en Het Planetarium, plaatselijke attracties, of ga naar Junction City en Bogyoke-markt als je wat wilt shoppen. Chinese Culture Center Yangon en Yangon Water Boom zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Yangon
No. 55, Yay Tar Shay Old Street, Bahan Township, Yangon, Yangon Region
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Lavender Hotel
Hotel Lavender Yangon
Hotel Lavender Hotel Yangon
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Lavender?
Dit hotel ligt in Bahan, op 10 minuten wandelen van Kandawgyi Lake (meer), Natuurpark Kandawgyi en Shwedagon-pagode. Ook Zoölogische Tuinen van Rangoon en Kyauktan liggen op een kwartiertje wandelen. Centraal station van Yangon ligt op 30 minuten wandelen.