Gehele woning
The bedroom where the scent of the sun and wood / Yachimata Chiba
Dit vakantiehuis in Yachimata is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor The bedroom where the scent of the sun and wood / Yachimata Chiba





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7141 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 243
15 feb - 16 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Bedroom S with the scent of the sun and wood / Yachimata Chiba
Bedroom S with the scent of the sun and wood / Yachimata Chiba
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
De prijs is € 168
15 feb - 16 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
27536
House
Over deze buurt

Yachimata, Chiba
In de buurt
Groothandelsmarkt van Narita11 min. rijden - 6.8 km
Narita Omotesando18 min. rijden - 10.6 km
Naritasan-park18 min. rijden - 10.9 km
Naritasan Shinshoji-tempel18 min. rijden - 11.0 km- Shisui Premium Outlets6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Chiba Minami-Shisui - 5 min. rijden
- Tokio (NRT-Internationale luchthaven Narita) - 16 min. rijden
Restaurants
- うなぎ川豊 酒々井プレミアム・アウトレット店13 min. wandelen
- Starbucks13 min. wandelen
- 麺場 田所商店20 min. wandelen
- 中華料理 八福餃子房6 min. rijden
- Starbucks11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The bedroom where the scent of the sun and wood / Yachimata Chiba
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw vensterBeoordelingen
6 feb 2025
6 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 dec 2019








