Gehele woning·Particuliere eigenaar
Casa Sol
Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen in Xochitepec
Fotogalerie voor Casa Sol





Gehele woning
2 slaapkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Hacienda Vista Hermosa
Hotel Hacienda Vista Hermosa
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 438 beoordelingen
De prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
18 nov - 19 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: MXN 499 per accommodatie, per verblijf
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van MXN 1000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Borgsom voor huisdieren: MXN 1000 per verblijf
- Toeslag voor huisdieren: MXN 800 per huisdier, per verblijf (maximum MXN 2000 per verblijf), plus MXN 200 eenmalige schoonmaakkosten
- Toeslag voor airconditioning: MXN 200 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 23.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Sol Xochitepec
Casa Sol Private vacation home
Casa Sol Private vacation home Xochitepec
Over deze buurt

Boulevard Mar Mediterraneo, Roma 4-224, Xochitepec, MOR, 62794








