10/10 – Uitstekend
John










De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.










Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Vandaag, 12 mrt. 2026, kost een verblijf bij Carlos Davila Sainz van één nacht voor twee volwassenen op 13 mrt. 2026 min. € 184, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van MXN 200 per huisdier, per nacht.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 07.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit huisje in Xcalak ligt aan het strand, op 2 km afstand van Arrecifes de Xcalak Nationaal Park en Barrièrerif van Belize. Maya Chan strand ligt op 51,8 km.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
