Het appartement ‘Wyspa Słodowa’ voor 8 personen ligt in het hart van Wrocław, vlak bij Wyspa Słodowa. Dit eiland is een populaire ontmoetingsplek voor de lokale bevolking en er worden vaak festivals, sportevenementen en buitenactiviteiten georganiseerd. De karakteristieke brug die naar Wyspa Słodowa leidt, geeft deze plek extra charme en maakt het tot een van de meest unieke plekken op de kaart van Wrocław. Het appartement ligt op slechts 15 minuten lopen van het Marktplein van Wrocław. Het plein wordt omringd door kleurrijke herenhuizen met een gevarieerde architectuur, waarbij het stadhuis – een opvallend gebouw dat ooit dienst deed als administratief centrum van de stad – het geheel domineert. Midden op het plein staat een levendige fontein met een kabouterbeeldje dat een lokaal symbool is geworden. Op het Marktplein vind je tal van cafés, restaurants en winkels, waar je kunt genieten van lokale lekkernijen of kunt winkelen in een historische omgeving. Het Marktplein van Wrocław is niet alleen een ontmoetings- en uitgaanscentrum, maar er worden ook regelmatig culturele evenementen, concerten, festivals en markten gehouden. Het is een plek die de hele dag door bruist en zowel de lokale bevolking als toeristen meesleept in de rijke historische sfeer van de stad. Vlakbij vind je ook de Universiteit van Wrocław. In de directe omgeving zijn er veel bezienswaardigheden om te ontdekken, zoals het Architectuurmuseum, het Racławice Panorama-museum, het Museum van de Prinsen van Lubomirski, het Nationaal Museum en nog veel meer. De buurt rond het appartement zit vol met winkels, cafés, restaurants, uitgaansgelegenheden, dienstverlenende bedrijven, een markthal en het winkelcentrum Dominikańska Gallery. Het appartement is goed verbonden met de rest van de stad, met talrijke bus- en tramhaltes (Pomorska, Dubois, Paulińska, Kępa Mieszczańska) en een treinstation (Wrocław Nadodrze), waardoor je makkelijk alle bezienswaardigheden van Wrocław kunt bezoeken.
Het Wyspa Słodowa-appartement voor 8 personen is een ruim appartement met vier aparte slaapkamers met slaapbanken, een keuken, een badkamer en een ruim balkon waar je lekker kunt ontspannen en genieten van je ochtendkoffie of een glas wijn in de avond. Je hebt toegang tot allerlei handige voorzieningen, zoals gratis wifi, kabeltelevisie, een wasmachine, een strijkijzer, een haardroger, een koelkast met vriesvak, een vaatwasser, een oven, een magnetron, een waterkoker en keukengerei.
Om je verblijf goed te beginnen, hebben we een setje basishygiëneproducten klaargezet, zoals toiletpapier, zeep, shampoo en douchegel. Houd er echter rekening mee dat deze in beperkte hoeveelheden beschikbaar zijn en vooral bedoeld zijn voor de eerste dagen van je verblijf. Voor extra comfort in de komende dagen raden we je aan om eventuele extra spullen die je nodig hebt zelf aan te schaffen.
Hier vind je zeker alles wat je nodig hebt voor een geslaagd en plezierig verblijf.
Oppervlakte appartement: 80 m²
Vanaf de luchthaven van Wrocław: - 27 min met de taxi - 48 min met het openbaar vervoer
dit appartement ligt in Śródmieście, een wijk in Wroclaw. Geniet van de prachtige natuur bij Słodowa en Slowackipark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Jardin Botanique en WRO Kunstcentrum. Wrocław SPA Center en Centrum Kultury "Agora" zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wroclaw
Zijn huisdieren welkom bij Wyspa Słodowa Apartment for 8 People?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Wyspa Słodowa Apartment for 8 People inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wyspa Słodowa Apartment for 8 People uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Wyspa Słodowa Apartment for 8 People?
Dit appartement ligt in Śródmieście, op 15 minuten wandelen van Słodowa en Marktplein van Wroclaw. Ook Universiteitskerk van de Heilige Naam van Jezus en Ossolineum liggen op 10 minuten wandelen. Station Wroclaw Nadodrze ligt op 11 minuten wandelen.