Gehele woning

Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm

Fotogalerie voor Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm

Een gezellig blokhutinterieur met een stenen openhaard, houten wanden, een plafondventilator en meubels met ruitmotief.
Een houten keukentje in een chalet met een houten kookeiland, een koelkast, een magnetron, een fornuis en een raam met uitzicht op groen.
Een houten interieur met een eettafel, stoelen, een bank en een keukenhoek.
Een gezellige woonkamer met een stenen openhaard, houten wanden en comfortabele zithoek.
Een gezellig chaletinterieur met houten wanden, een eethoek, een woonkamer met geruite banken en een keuken met een centraal kookeiland.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm

  • The Patterson Lake Cabins are nestled in a cottonwood grove on a pristine lakefront beach just 1.2 miles below Sun Mountain Lodge.

    The unit has three queen beds and two twin beds
    Two stories
    Full kitchen
    Dining room
    Housekeeping upon request
    Gas fireplace or gas stove
    Separate bedroom with queen bed
    Living area with queen wall bed
    Two full baths
    Covered porch
    Pet Friendly w/fees
    Common lawn area with play area
    BBQ facilities
    Basic dishes and cookware
    Complementary wireless internet
    Coffee maker
    Stove
    Microwave
    Full-size refrigerator
    No television

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Winthrop. Bezoek Methow Trails en Winthrop Town Trailhead als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Winthrop National Fish Hatchery en Pearrygin Lake State Park. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Winthrop
Meer vakantiehuizen in Winthrop
Kaart
Winthrop, WA

In de buurt

  • Een besneeerd berglandschap met altijdgroene bomen en een heldere lucht.
    Pearrygin Lake State Park
    20 min. rijden - 19.7 km
  • Methow Trails
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Winthrop Rink
    15 min. rijden - 15.4 km
  • Bear Creek Golf Course
    23 min. rijden - 21.0 km
  • Wolf Creek Trailhead
    35 min. rijden - 28.0 km

Lokaal vervoer

  • Wenatchee, Arizona (EAT-Pangborn Memorial) - 136 min. rijden

Restaurants

  • Sheri's Sweet Shop
    20 min. rijden
  • Three Fingered Jack's Saloon
    20 min. rijden
  • Methow Valley Ciderhouse
    21 min. rijden
  • Old Schoolhouse Brewery
    16 min. rijden
  • East 20 Pizza
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Patterson Lake Cabin Grand Suite 3-Bdrm?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Winthrop ligt op 5 minuten wandelen van Methow Trails en Okanogan-Wenatchee National Forest. Ook Winthrop Town Trailhead en Winthrop Rink liggen op 10 km afstand.