TOP - APPARTMENT - WINTERBERG**** (max. 6 people) Prime location ****
6 PERSOONS - TOP APPARTEMENT- WINTERBERG CENTRUM Het appartement voor maximaal 6 personen biedt een volledig uitgeruste keuken incl. vaatwasser en een gezellig ingerichte woonkamer met smart TV, waar alle Duitse, Nederlandse en internationale zenders op zijn te zien. Een sterk gratis WIFI signaal geeft toegang tot internet. In de badkamer staat een wasmachine met wasdroger kosteloos tot uw beschikking. Er zijn 2 slaapkamers waarvan een met een tweepersoonsbed en een stapelbed en de andere slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden. De woonkamer is in het bezit van een comfortabele zit / slaapbank. Hiermee maakt u van de woonkamer eventueel een derde slaapkamer. U heeft als gast een eigen privé opgang tot het appartement. In het trappenhuis is er de mogelijkheid om veilig uw fietsen of ski's te plaatsen. In de zomer kan men gebruik maken van het buitenterras voor ontspanning of een gezellige BBQ. Er staat standaard een 6 persoons picknick tafel. Unieke ligging. Het appartement ligt op slechts 2 minuten van het gezellige marktplein. Het voetgangersgebied ligt direct buiten de deur. Naar de Bobbaan / Bikepark en naar de skipistes is het ongeveer 15 minuten te voet. Vanaf het appartement is het 300 meter naar het Kurpark waar men rust en ruimte vind. Ook is hier de VVV te vinden waar men alle informatie kan krijgen wat er zoal in het Sauerland valt te beleven.
Toeristenbelasting €3,- per/persoon per/nacht inbegrepen. Wordt berekend met de reservering na bezetting van het aantal personen.
Andere dingen waar u op moet letten Bedlinnen en handdoeken zijn aanwezig bij aankomst overeenkomstig aantal personen.
dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij een waterpark in Winterberg. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Rothaargebergte en Diemelsee Natuurpark. Daarnaast kun je ook Westdeutsche Wintersport Museum en Openluchttheater Hallenberg bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Summer Toboggan SchanzenWirbel en Bergavontuur Winterberg. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, snowboarden en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sleeën. Bekijk onze reisgids voor Winterberg
Paderborn (PAD-Paderborn - Lippstadt) - 67 min. rijden
Restaurants
Restaurant „Brasserie“
7 min. rijden
Bobhaus Winterberg
5 min. rijden
McDonald's
16 min. wandelen
Café Extrablatt
4 min. wandelen
Korn Kurparkstuben
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij TOP - APPARTMENT - WINTERBERG**** (max. 6 people) Prime location ****?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij TOP - APPARTMENT - WINTERBERG**** (max. 6 people) Prime location **** inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij TOP - APPARTMENT - WINTERBERG**** (max. 6 people) Prime location **** uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat TOP - APPARTMENT - WINTERBERG**** (max. 6 people) Prime location ****?
Dit gezinsvriendelijke appartement ligt in het centrum van Winterberg, op 10 minuten wandelen van Natuurpark Rothaargebergte en St. Georg-springschans. Ook Summer Toboggan SchanzenWirbel en Herrloh Blitz liggen op 2 km afstand. Station Winterberg (Westfalen) ligt op 10 minuten wandelen.